Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ügyfélkapu kódját és felhaszná...

Haaat kérdése:

Ügyfélkapu kódját és felhasználónevét elfelejtettem, hogy lehet megkérdezni mi lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy cégem 4 éve...a könyvelő használta az ügyfélkapum, de sajnos a könyvelő már nem él, és nme tudom mi lehetett az ügyfélkapum felhasználóneve és jelszava.


Ezt okmányirodába, vagy valahol kiadják?



2014. okt. 12. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
nav
2014. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

"TÁJÉKOZTATÁS


Amennyiben elfelejtette jelszavát, az alábbi mezők kitöltésével, a felhasználói nevének és ügyfélkapujához tartozó e-mail címének megadásával igényelhet újat.


Az e-mail címére küldött új kóddal 5 napon belül érvényesítse az ügyfélkapuját."


Ha nem tudod valamelyiket, akkor az okmányirodában személyesen igényelhetsz új jelszót!

2014. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 11:31-es válasz tökéletes,
2014. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

A 11:31-es válasz tökéletes, csak egy aprócska tanáccsal tudom bővíteni, ha új ügyfélkapu regisztrációra kerülne sor.

Tapasztalatom szerint a Kormányablakok sokkal kevésbé látogatottak, mint az okmányirodák, és ott is intézhető ügyfélkapu regisztráció. További lehetőség, hogy az igénylő lap szerepel a letölthető nyomtatványok közt.

2014. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

melyik lelkisérült nullázott le?:))

nem emlékeztem sem jelszóra, sem felhasználói névre...navban kaptam újat...

2014. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösziköszi, felhívtam őket, és mondták, hogy bemegyek igazolom magam, és kapok újat. :)
2014. okt. 12. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!