Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdek megőrülni? Mit tegyek?...

Kezdek megőrülni? Mit tegyek? Mi lehet velem ( nagyon felek )?

Figyelt kérdés

Ugy érzem mindennel mélyebbre süllyedt a depressziom..

Bármelyik pillanatban elsírom magam.. Hihetelenul magányosnak érzem magam.. Egesz nap az azon gondolkodom minek élek.

Allandoan stresszes es ideges vagyok.. Mindenki idegesít körülöttem Mindenkit utalok... Nem jo semmi.. Hogy keruljek ki ebből?


2014. okt. 13. 14:32
 1/3 manó1235 ***** válasza:
Jó lenne ha elmennél egy szakemberhez, de ha esetleg nincs rá pénzed kezdj el sportolni nekem nagyon sokat segített, menj el futni vagy akármi, és utána jobban érzed majd magad, meglátod mivel futás közben hormonok szabadulnak fel a testedben. Nagymértékben hozzájárul az általános testi-lelki jólét fenntartásához. Egy próbát mindenképp megér.
2014. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
A hangok..., a hangok majd segítenek. Ők megmondják mi a jó.
2014. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ismerős helyzet. S amikor szószerint egyedül vagy, akkor mégrosszab, mert van időd gondolkozni. Zenét nem tudsz hallgatni úgy, hogy ne könnyeznéd meg(ha szomorú). Igen. Vagyok ilyen helyzetbe, borzasztó. Ilyenkor próbálok emberekkel beszélni, hogy feledjek el mindent. Olyan jó lenne...
2014. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!