Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik ilyesmi?

Létezik ilyesmi?

Figyelt kérdés

Az unokatesómmal egy faluban élünk.Ezért érthető ha az emberek tudnak egymásról sok mindent.

Nos.Ő házas és a felesége csalja már egy jó ideje.

Először én sem hittem el de ,aztán a saját szememmel láttam amint egy nála sokkal fiatalabb sráccal smárol.

Gondoltam az ő bajuk ha az unokatesóm vak akkor nem kár neki.

Viszont nagyon sajnálom őt mert szegény nagyon sokat dolgozik és még főtt kaját sem kap otthon.A felesége nem mert túl lusta hozzá amivel még dicsekszik is.

szalonokba jár márkás holmikat vesz és annyira nem képes h,főzzön.

Nem akarok én bele avatkozni ebbe mert nem az én dolgom de,sajnos elég gyakran az eszembe jut mikor találkozom velük.

Szörnyű h,ennyire vak vagy, csak ő nemakarja észre venni a dolgot.Ti találkoztatok már ilyen emberekkel?

Esetleg szóljak neki vagy vezessem rá,?

Köszi a válaszokat.

22L


2014. okt. 14. 07:01
 1/5 A kérdező kommentje:
"A felesége nem dolgozik mert túl lusta hozzá amivel még dicsekszik is. "
2014. okt. 14. 07:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehéz a válasz, ha nem szólsz, a cinkosa leszel, ha szólsz, árulkodós vagy. Dönts Te egyedül!
2014. okt. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Inkább tartsanak "árulkodósnak" mint, hogy hagyjam, hogy egy ilyen nő tönkretegye a rokonom. Elmondanám és onnan már az ő dolga. Fordított helyzetben én is szeretném tudni, ha velem csinálnák ugyanezt...
2014. okt. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csabika1971 ***** válasza:

Én szintén szólnék. Mert legyek árulkodós, mint s'ggfej aki nem szól az unokatesójának, hogy gond van. Mert fordított esetben én is ugyanezt várnám el tőle.

Az az én személy szerint sokkal jobban gyűlölnek olyan rokont (barátot), aki ilyen estben nem figyelmeztetett mert nem akart beleavatkozni. Mint olyant aki, oda áll elém és elmondja a hírt, ha még az rossz is.

2014. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igaz de azt nem tudom h,hogyn mondjam."figyelj már a feleséged megcsal!"
2014. okt. 14. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!