Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egymásra hangolva c. könyv,...

Egymásra hangolva c. könyv, olvastátok, vélemény?

Figyelt kérdés

Az 5 szeretetnyelvről írt könyvben í szívességek részről is szeretnék beszélgetni.Létezik, hogy egy férfi csak úgy tudja kifejezni a szeretetét, ha csinál valamit otthon, azaz besegít a feleségének?Mert a férjem nem a szavak embere.Ajándékot csak alkalmakkor kapok tőle.Magától nem nagyon puszilgat.Töltünk együtt ugyan időt,ami csak a kettőnké, de nem sűrűn.Viszont volt egy érdekes párbeszéd közöttünk.

Én:Akkor szeretsz:))?

Ó: Hát persze,látod, megcsináltam ezt és ezt....!

Én: dehát ezt amúgy is meg kellett volna, magnak is csinálod!...:(


Szóval, nekem természetes, hogy besegít,(én is végzek olykor "férfimunkát") de ő így fejezné ki a szeretetét???:)



2014. okt. 17. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:

én a később kiadottat olvastam ami szinte ugyanaz...A szerelem pszichológiája...de az Egymásra hangolva meg van hangoskönyvben...szerintem nagyon hasznos tudást rejt magában és mindenkinek ismernie kellene...Szeretet mint életformát olvastam és most olvasom A házasság négy évszakát, szerintem mind3 könyv nagyon hasznos és a többi könyvét is elfogom olvasni az írónak, mindenkinek csak ajánlani tudom!


meg kell ismernetek egymást szeretet nyelvét és megtanulni kifejezni a másik felé "érthetően" a szeretetet :)


21F

2014. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most látom hogy elírtam:)"magadnak is csinálod-lenne.


Úgy néztem a neten van is ebből a könyvből, az mi lehet??:))

2014. okt. 17. 12:58
 3/7 A kérdező kommentje:
férfi kiadás is...ez meg lemaradt, nem tudom mi van a billentyűzetemmel...:(
2014. okt. 17. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen a férfi kiadás én nem pont ez olvastam...


[link]


van pár tipp benne a férfiaknak...

2014. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Chapman, Gary:

Egymásra hangolva férfikiadás


Chapman bestsellere, az Egymásra hangolva ezúttal kifejezetten férfiaknak szánt kiadásban jelenik meg. A fejezetek végén kreatív ötlettár nyújt segítséget férjeknek a szeretetnyelvek gyakorlati alkalmazásában, A könyvben található önfelmérő tesztek segítségével pedig mindenki könnyen felismerheti saját, illetve társa szeretnyelvét.

2014. okt. 17. 16:52
 6/7 A kérdező kommentje:

:))

szerintem egyről beszélünk...:)

Neked megvan??:)

2014. okt. 17. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem ezek vannak meg ebookban:

A Szerelem pszichológiája

A házasság négy évszaka

A szeretet mint életforma

Gyerekekre hangolva

Kamaszokra hangolva - A tinédzserek öt szeretet-nyelve


és hangos könyvben az Egymásra hangolva

2014. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!