Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találok olyan netes...

Hol találok olyan netes közösséget, ahonnan szerezhetnék téli holmikat? Semmim nincs a hideg időre, és pénzem sincs.

Figyelt kérdés
Odavan az összes téli ruhám, kabátot kellene találnom, és téli csizmát. Hol keressek?

2014. okt. 24. 02:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neten nem valószínű.

Ha személyesen fel tudsz keresni egy segélyszervezet, vagy legalább telefonon tudsz náluk érdeklődni, Ők valószínűleg tudnak segíteni.

2014. okt. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok, kiegészítem még válaszomat néhány segélyszervezet honlapjával:


www.segelyszervezet.hu

www.baptistasegely.hu

www.jobbadni.hu

2014. okt. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

Minden egyház ad, Vöröskereszt ad, szivesseg.hu, és apróhirdetésben az ingyen elvihető rovat.

Egyébként hol élsz? Magyarországon nem hideg a tél, én sima félcipőben, sima farmerban, kardigánban és egy átmenetikabátban szoktam áttelelni.:)

Csizmára 23 éve nem volt szükség.:)

Az 1987-ben vett kínai pandás csizmám van meg most is.:)

A kabátot 13000 Ft-ért vettem 5 éve, egyedi darab, iparművész készítette. Ennyi a téli cuccom kb.

Turkálóban sapka, sál 500 Ft a darabos, a kilós olcsóbb.

Télikabátok is vannak 500 Ft-tól.

2014. okt. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresd facebookon az "Egy lépés" oldalt,adtam már adományt én is.Sokan segítenek,és mostanság késért is kirak az oldal gazdája.
2014. okt. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az eddigi javaslatoktól sokkal szűkebb körű lehetőség, de lehet, hogy a környezetében éppen van: ajándékbolt.

"Ajándékbolt", "charity", "cseriti" szavakkal lehet keresni a neten. (Rádióműsorban hallottam, hogy sokkal több van, mint amennyi a neten található, most kezdenek egy országos listát összeállítani.)

Van amelyikben teljesen ingyen, van ahol nagyon-nagyon kevés pénzért (néhány 100 Ft-ért is) adják az árukat; persze lehet olyan helyzetben levő, akinek 300 Ft is sok.

2014. okt. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Turkálóban 500-1000ft-os kilóáron tökéletes ruhákat lehet venni, annyid meg csak van rá.
2014. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Milyen ruhára van szükséged és helyileg merrefelé?
2014. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!