Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet nen jó helyre írom de...

Prototype18 kérdése:

Lehet nen jó helyre írom de olyan problémám lenne hogy folyamatosan ugyan azt álmodom és nem tudok fel kelni csak ha fel költenek, elég kellemetlen tud lenni az éjszaka közepén, mitől van? Vagy van ere megoldás?

Figyelt kérdés
21/F
2014. okt. 26. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit álmodsz?
2014. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyat hogy valaki kerget van amikor csak el bújok valami elől vagy hogy valami 'ember' azt mondja hogy jöttem megint és olyasmi mintha tudatos álom lenne mert tudom hogy már álmodtam ezt és hogy csak álom de akkor is kellemetlen érzés.
2014. okt. 26. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Lehet, hogy tényleg menekülsz valami elől. Na nem ember, nem állat elől. Talán érzések. Vagy saját magad. Nem tudsz döntésre jutni valamiben, vagy ha nem is vetted észre, magadban nem olyan tiszta minden, mint ahogy szeretnéd.

Vagy sok horrort nézel :D

2014. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!