Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket szólítottak már le az...

Titeket szólítottak már le az utcán (pl. modellügynökségtől)?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Mit reagáltál?
2014. okt. 27. 22:07
 2/9 anonim válasza:
sulim előtt voltak már, meghallgattam a mondandóját, aztán kapásból nem. valami fotózás lett volna. akadékoskodott a nő, hogy legalább a nevem írja fel majd meggondolom, aztán megint elmondtam, hogy nem, meg hogy majd felír más neveket, sok lány jár ide. utálom az ilyet :)
2014. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
XD Ilyen dumának már a hat évesek sem dőlnek be te liba. Ha utcán ilyet mondanak szaladj el, mert megerőszakolnak.
2014. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen. Egyszer olyanok, akik szerintem már az emberek 90%-át, fölírnak minden adatot, különben lőheted, aztán kiderül, hogy átverés. Ezek mellett elmegyek.


Meg egyszer odajött hozzám egy pali a buszmegállóban, hogy akarok-e munkát, bejárhatnám a világot, stb. Rávágtam, hogy nem, de nem hagyott békén, úgyhogy hagytam, hogy végigmondja. Mondta, hogy minimum középszintű angoltudás nélkül nem mer kiküldeni sehova, mert baj lehet belőle, és amikor mondtam, hogy 16 éves vagyok, elég gondterhelt fejet vágott. Itt már tudtam, hogy nem csak sima ruhamodell dolog lesz ez. Végül a lelkemre beszélt a modell élet szépségeiről, megadta a weboldal címét, és elment. Közben a barátnőm is befutott az angoltudásos résznél, meg is állapította, hogy eladnak rabszolgának... Otthon kíváncsiságból csekkoltam az oldalt, aztán próbáltam keresni egy nem fehéreműben lévő vagy annál lejjebb öltözött csajt. Nem találtam, úgyhogy léptem is le. Első látszatra a barátnőm nem tévedett sokat.

2014. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, de nem én voltam érdekes, hanem a 6 éves iker unokahúgaim. Megköszöntem a kérést, és közöltem, hogy nem én vagyok a gyerekek szülője/gondviselője.
2014. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor mentetted meg a gyerekeket egy pedofil. emberkereskedőtől.
2014. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Öcsém már szólították le ügynökségtől, magas jóképű gyerek xD
2014. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem csak csövesek találnak be. Néha érdekes történeteket találnak ki egy kis apróért.
2014. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szórólapoztam egy bevásárlóközpontban diákmunkaként, egyszer csak visszasétált egy férfi, hogy érdekelne-e a modellkedés. Mondtam, hogy "Köszönöm, nem" és elment.
2014. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!