Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha volt egy...

Mit tegyek, ha volt egy személy az életemben, aki kezdett fontossá válni, de úgy döntött, nem keres többet, nem adott magyarázatot és óriási hiányt hagyott a szívemben?

Figyelt kérdés

Hiába írok smst nem válaszol...felhívni nem akarom, mert nem szeretném, hogy azt higgye zaklatom...:( De nagyon rossz..hiányzik. Ürességet érzek.

21/l


2014. okt. 31. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
SMS is zaklatas.
2014. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
Amennyiben személyesen is ismered az illetőt, úgy hasznosabb lenne mindenképpen SZEMÉLYESEN ELBESZÉLGETNI az illetővel, holmi sms-ek helyett, ha viszont nem ismered személyesen, akkor előszöris meg kéne arrol bizonyosodni, hogy EGYÁLLTALÁN MEGKAPTA-E az sms-t, mert könnyen előfordulhat, hogy nemis olvasta valami okbol...Viszont amennyiben az illető olvasta az sms-t, és még csak annyit se fáradt, hogy VÁLASZOLJON NEKED, akkor felejtsd el az illetőt mihamarabb...Mert ha képes ENNYIRE levegőnek nézni most, akkor a továbbiakban sem várhatol tőle semmi mást majd hosszútávon...
2014. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén egyszer s mindenkorra. Ha akar jelentkezik.
2014. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is voltam igy. Aztan feladtam. Megtudtam hogy megkapta az sms-eimet elolvasta es kapasbol torolte oket mindig. A baratai meseltek hogy meg orult is mikor irtam neki. Mutogatta eloszor az smst es kitorolte majd gunyolodott. Nem erdekelte sosem hogy mit erzek. Masokkal is ezt csinalta. Meg a barataival is az exeivel. Ha volt parja es attol kapott smst ugyanezt csinalta. Most mar se parja se igaz baratai nincsenek. Jobban tenned ha a szamat is torolned.
2014. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismerem személyesen. Egy helyen dolgoztunk csak engem utána áttettek máshova. Arra is gondoltam, hogy kedden mivel szabadnapos leszek, bemehetnék a régi munkahelyemre beszélni vele (olyan a munkája, hogy ez megengedett). Nem akarok semmi mást, csak egy választ arra a kérdésre, hogy miért. Múltkor végre felhívtam. Megkérdeztem, hogy mi baja, miért haragszik rám és azt mondta, hogy NEM haragszik egyáltalán. Akkor miért tiltottál le? Nem tudja telefonon elmondani, mert dolgozik és túlkomplikált a dolog...Mi ezen olyan túlkomplikált? Csak válaszokat akarok, hogy nyugodt szívvel tudjak továbblépni..
2014. nov. 2. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
5 Hagyd békén. Ne akarj válaszokat. Tanuld meg elfogadni ha egy férfi vagy bárki befejezte veled a kapcsolatát.
2014. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Titusztitusz ***** válasza:
Amennyiben az illető saját bevallása szerint LE IS TILTOTT már valahonnan, akkor törődj bele hogy NINCS TOVÁBB...Keress másik illetőt minnél hamarabb...Ez a legjobb amit tehetel...(A magyarázkodásaival meg már ne is foglalkozz egyáltalán...)
2014. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!