Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek a...

Fiúk! Nektek tetszenek a fogszabályzós lányok?

Figyelt kérdés
nemsokára fogszabályzóm lesz,és attól félek ez taszítja majd a fiúkat. mi a véleményetek a fogszabályzóról?:)

2014. nov. 1. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2014. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csúnya lányokon hülyén mutat, szép lányokon aranyos. Kb. ez az igazság.
2014. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem szerintem nem zavarna, mert tudom, hogy utána szép fogsora lesz. ^^
2014. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tök mindegy,hogy tetszik e,vagy nem tetszik bárkinek is!!!

Az ember fogai,és annak állaga az egyik legfontosabb dolog

igényesség szempontjából természetesen,de az élet további szakasza során sem mindegy,hogy milyen beavatkozásokat kell elvégezni a szép és a jó fogak érdekében,és ez anyagilag sem mindegy!

Tehát igenis viseld a fogszabályzót,hogy később tuti legyen minden,és ami a legfontosabb:

ne törődj vele,hogy ha a fiúkat taszítja majd,aki pedig így is vonzódni fog hozzád,az a normális fiú!!!

2014. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán jó! :) Szerintem kicsit befolyásolja az ember személyiségét - fogszabályzóval senki nem lehet flegmán lekezelő, és ettől alapból egyfajta jó benyomást kelt azt hiszem. Számomra például Domokos Fanni teljesen elragadó, sokan örülnének szerintem egy hozzá hasonló csajszinak.
2014. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy megértő és jó fej srácnak nagymértékben a belső számít nem a kűlső . ;)
2014. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!