Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hol találhatnék...

Szerintetek hol találhatnék partnereket kölcsönös szívhallgatáshoz?

Figyelt kérdés
Biztosan vannak még rajtam kívül olyanok, akik szeretik a szívdobogást. Tudom, hogy vannak ilyenek. Jó lenne néha összejönni, meghallgatni egymás szívét, beszélgetni a témáról. Hogy találhatnék ilyen embereket?

2014. nov. 3. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt :)
2014. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Te tényleg nagyon rá vagy izgulva erre a témára, vagy csak rohadtul unatkozol. Minden nap új kérdés.
2014. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Ezek az új agyament perverziók...


De tudod, mit? Menj kardiológusnak!

2014. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Stop!

Nem én írok ki mindennap e témában kérdést! Ha valakit érdekel, férfi vagyok, elmúltam 30, elsősorban lányokat, nőket keresek!

2014. nov. 3. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ja hogy csecsre akarod hajtani a buksidat? :D Bármelyik hivatásos szívesen vár egy ilyen egyszerű kuncsaftot.
2014. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Előző: nem, nem erről van szó, nem a csecs álcázott megközelítése a cél. Bármilyen hihetetlen, a szívdobogás érdekel.
2014. nov. 3. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
az nagy baj lenne, ha úgy szeretném hallgatni a tiedet, h előtte kitépem?? én látni is szeretném, ahogy még dobog a kezemben, és folyik a vér mindenhol. ez még normális, igaz?
2015. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!