Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudom leadni a használtruh...

Hol tudom leadni a használtruháimat segélyszervezetnek?

Figyelt kérdés
Nem régen költöztem Gödöllő közelébe, és szekrény nagytakarítás után rengeteg a feleslegessé vált ruhám, ami jó minőségű, de nem akarom feltenni semmilyen aukciós portálra. Arra gondoltam, hogy valamilyen segélyszervezetnek vinném, hogy olyanok kapják meg akiknek szüksége van rá. Gödöllő közelében hol találok ilyet, ami nem konténer, és tényleg célba is ér?

2014. nov. 3. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel azt a segélyszervezetet akik neked szimpatikusak és kérdezd meg őket, hogy hol tudod őket leadni.
2014. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a baj a konténerrel?


Adománybolt? Nyugati közelében van.

2014. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A konténert egy külsős cég működteti, és ha a - tudtommal - vöröskeresztnek szüksége van, pl.: 3 kg meleg ruhára egy családnak, akkor az a cég kiválogatja, és leadja a szervezetnek. A többi? Per/pill nálam nem csak téli holmik vannak jelenleg.

Lehet, hogy turkálóba kerül vagy ég tudja hova, nem nyilatkoznak... Nem bízom benne.

2014. nov. 4. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod jobb helyre tenni, tedd a konténerbe, onnantól nem a Te dolgod.
2014. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!