Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az, hogy imádom az...

Normális az, hogy imádom az öltönyös/ egyenruhás férfiakat?

Figyelt kérdés

Akárhányszor látok egy férfit öltönyben, mindig úgy érzem, mintha elolvadnék. Lehet, hogy nem Brad Pitt ( vagz egyéb nagy sztár kinézetre), de mindig így van.


Vagy a jó alkatú rendőrök, katonák stb. egyenruhában... Képes vagyok bámulni őket. Elég ciki amikor észreveszik, de nem tudom megállni... Más is van így ezzel, vagy csak én csodálom az ilyen férfiakat? :))


2014. nov. 4. 22:28
 1/5 anonim válasza:
47%
Nem. *-* én is így vagyok, imádom őket. :)
2014. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Hasonlo vagyok... De barcsak lennenek ilyen nok sopronban is.... Kaptam egy visszautasitast " tul komoly " jelzovel....
2014. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális, hiszen mindenkinek más az ízlése. Rám pl. pont az öltöny hat lohasztóan, volt egy exbarátom aki egyszer beöltözött valami alkalomra, kérdezte is, hogy ugye milyen jól néz ki, én meg csak hümmögtem, hogy hát persze... közben pedig nagyon nem tetszett a látvány, hozzá nem is illett.
2014. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor örülök, hogy rendőrnek készülök :)
2014. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) Mindenkinek megy a zold
2014. nov. 6. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!