Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Házi feladatom fogalmazás,...

Házi feladatom fogalmazás, kis előadást írni az ősmajmoknak arról miért jobb embernek lenni?

Figyelt kérdés
jelenleg meg szolalni sem tudok, érvelni kell ellene és mellete
2014. nov. 6. 22:17
 1/2 viktorvarga ***** válasza:
de mi az h ősmajom?h kell ezt érteni?mondjuk jégbefagyva találnának egy ősmajmot aki élne és értelmesen ellehetne magyarázni neki ilyeneket?dehát akkor az ős ember..
2014. nov. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Hozzátok szólok, ó kedves neander-völgyi érző lények!"


Egyáltalán miért jobb? Jobb?

Én valahogy ebből indulnék ki, hogy valóban jobb-e, sőt: lehet-e összehasonlítani? Miért jobb a gömb, mint a kör? Mintha 2D közegben kellene bizonyítani a 3D létforma előnyeit; azaz ösztönlényeknek magyarázni a tudatosságról, gondolkodásról, és basszus: az utóbbinak máris "gond" a szótöve.


Én talán valami ironikus humorral fűszerezve írnék valami papolós dumát, amiből lerí, hogy hiába szónokolok, tudom, hogy nem értik, és rohadtul nem is érdekli őket; a kurkászás többet ér, mint egy magvas platóni gondolat - és tényleg!

2014. nov. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!