Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Engem miért utál az emberek...

Engem miért utál az emberek többsége már akkor amikor csak meglát, de nemis ismer igazán?

Figyelt kérdés

18/L

Gimis vagyok,hosszú platina szőke hajam van,hegyes műköröm,műszempilla,es általába cica nadrág van rajtam 10cm es magassarku hozzá es ezt általába egy kiskabáttal egészìtem ki+ retikül,hangom elég nyígós es kényes is (de ezzel nemtudok mit kezdeni azthiszem...) a kérdés az lenne hogy pl ha ti meglattok egy ilyen embert beloletek milyen reakciot valt ki?


2014. nov. 8. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

"ha ti meglattok egy ilyen embert beloletek milyen reakciot valt ki?"

Semmilyet, lesz...rom...

2014. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem elég a "helyes"írásodat meglátni, és máris unszimpatikus vagy.

A leírásod alapján meg tipikusan az az embertípus vagy, akitől menekülök, hacsak meglátom/meghallom...


Remélem, kamu a kérdés. Szerintem senki sem jellemezné így magát. :D

2014. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

leírtak alapján egy kényes pláza3,14csa képe ugrik be, ezt meg nem szeretjük, mert kényes és a pénze megy.


ennyi!


Amúgy osztom az elsőt, lesz@rom, hogy más miben van.

2014. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szeretlek! :3
2014. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Öltözz visszafogottabban szerintem segíteni fog és ha mosolyogsz.
2014. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagy kamu... De ha meglátnék egy ilyet az utcán, ránéznék, éreznék egy kis szánalmat, utána nem is érdekelne többet.
2014. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetes önmagadat nincs alkalmuk látni, és amit helyette látnak, azt vetik meg, és persze a rejtőzködést magát. Komolyabb páncél ez a lélek körül, és csak most félsz "mindentől", emiatt nem mersz "előjönni". Ha megteszed, oda lesz a félelem, legalábbis eddig még mindig ez történt hasonló esetben... Légy önmagad! Fogadok, hogy a sors napok óta próbálja ezt megértetni veled!
2014. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!