Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sminkelés témában? Elég...

Sminkelés témában? Elég idősnek érzem magam hogy elkezdjek sminkelni eddig vettem :szempilla spirál alapozó hidratáló szemhélyfesték szemceruza. Mit vegyek még a szetthez? Aki tapasztal irjon nekem tippeket

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
ahhoz nem érzed magad elég idősnek, hogy megtanulj helyesen írni? rossz a sorrend.
2014. nov. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen megfogalmaztam de ugy nem engedte meg kiirni.Ugyhogy igy kellet.Ne itélkezz amig nem tudod az előzményeket.
2014. nov. 9. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyelvtan-könyv
2014. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem a megfogalmazással van a gond, hanem pl a szemhéLYfestékkel. j-ly használat alsós tanagyag, ha jól emlékszem.
2014. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Az írásod alapján 8-9 lehetsz. Ebben az esetben nagyon korai a sminkeléssel foglalkoznod, javasolnám inkább, hogy figyelj oda jobban nyelvtan órán.
2014. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egyszer bőven elég. 28 éves vagyok, és én sem használok többet. Ha eddig nem sminkeltél, és egyszerre egy komplett avon katalógust magadra kensz, igencsak furcsán fognak rád nézni. Szempillaspirál, aztán szépen lassan egyre több minden.
2014. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16 éves leszek decemberben
2014. nov. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!