Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kirúghatnak valakit gimnáziumb...

Kirúghatnak valakit gimnáziumból azért, ha részt vesz egy fehérneműs fotózáson, és utána ezek a képek megjelennek katalógusban, vagy esetleg üzletben?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

elvileg nem


persze attól függ mennyire látszott át a fehérnemű vagy hol voltak rajta kivágások :)


de sztem még akkor sem kéne

2014. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Link?


Szerintem max akkor, ha erotikus magazinban jelenik meg, de azt se érzem igazán jogos indoknak. Mit mond a suli szabályzata?

2014. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 csabika1971 ***** válasza:
100%

Kérdezd meg az igazgatót és azonnal megtudod a választ, és nem futsz hibába.

Mert ha esetleg valamiért nem lehet, még mindig jobb ha most tőle megtudod, mint később esetlegesen ő látja meg valahol a képeid. Mert akkor ha a suli szabályzat ezt lelehetetlenné teszi, akkor biztosan balhé lesz.

2014. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ha csak nincs a giminek olyan szabályzata ami erre is vonatkozik (nehezen hiszem, hogy van)
2014. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tizrnnyolc alatt már maga a fehérneműs fotózás is sok szempontból aggályos/támadható. Egyébként az egyházi iskolák szabályzata pl. egyértelműen tiltja magát a modellkedést is. Az iskola egyébként saját hatáskörben dönthet róla, simán kirúghatnak ha úgy döntenek.
2014. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

#5

Az lehet, de ha feljelenti a sulit, 1000000%, hogy pert nyer, mivel a tanulót nem érheti hátrány semmi miatt amit iskolán KÍVŰL csinál.

2014. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ezt milyen törvény mondja?
2014. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Amit törvény nem tilt meg, azt szabad csinálni. Ez igaz a házirendre is. Te láttál már erre vonatkozó pontot házirendben? Én nem.
2014. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyrészt láttam, másrészt pedig a te analógiádat követve (a törvény nem tiltja, hogy kirúgjanak valakit azért mert megszegi a házirendet) azt szabad csinálni. Vitatkozhatunk ezen, de nincs miért beperelni az iskolát.
2014. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Én tuti beperelném, mert jogtalanúl járna el.

Ez pl a volt sulimban volt: Pótvizsgán gyerek megbukott, apuka perelte a sulit, és arra hivatkozva, hogy nem a kijelölt teremben tartották a pótvizsgát, megnyerték a pert.

Akkor erre mennyi esélyt látsz, hogy megnyerné? Én leendő rendőrként akár 7 számjegyű összegben mernék fogadni…

2014. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!