Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Demi Lovato énekesnőt/színészn...

Demi Lovato énekesnőt/színésznőt ki szereti? Én nagyon. ^_^ Példaképem! <3 Kinek az még? És miért? :-)

Figyelt kérdés
Nekem azért példaképem, mert lelkiproblémái ellenére lábra tudott állni, és sosem adta fel. *_* Idézetei, dalai erőt adnak. :-D Mindennapos szarságok után jól esik őt hallgatni/nézni! :)) Főleg, hogy vallásos, és ez is megnyugtat vmennyire. Mivel én is az vagyok! ;-) Stay Strong! <3 Aki szeretne, írhat ide infót róla - ahogy jól esik. *_*

2014. nov. 13. 15:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Én ki nem állhatom. Azzal haknizik, hogy neki milyen lelki problémái voltak és még meg is él belőle. Undorító... Színésznek pocsék, énekesnőnek nem nagy szám, semmi extra nincs benne, felejthető, átlagos.
2014. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkinek vannak problémái...Sok embernek ezerszer nagyobb, mint neki. Még is kimásztak a gödörből úgy, hogy nem sztárok. Dehát ő híres, így mindenki sajnálja.
2014. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%

Nem szeretem, mert

1. Se nem tehetséges, se nem egyedi a zenéje. Az átlagból próbál extravagánsat csinálni, de csak nevetséges lesz. A zenéje langyi popzene, olyannyira felejthető és közömbös, hogy nem érdemes bármelyik albumát is megvenni vagy meghallgatni.

2. Idegesít a vicsorgó mosolya és az, hogy vékony testalkatúaknak való, vagy csak simán pár mérettel kisebb ruhákat hord, és nagyon elhiszi, hogy jól néz ki.

3. Okos gondolat pénzt csinálni a mentális állapotból, de ami sok az sok. Ugyanazon lovagol évek óta, a dokumentumfilmje meg röhelyes. Túlélte, hogy daginak csúfolták a suliban, mekkora hős már a csaj, azta..

4. Az ilyen elvakult és idióta hangulatjeleket használó rajongók miatt is, mint te, akik bekajálták az egészet. Na jó, ez nem színtiszta utálat, mivel nem ártottatok nekem, csak szimplán sajnálat és szánalom.

5. A természetességet hirdeti, de közben ha lemosná a sminkjét, fogyna 5 kilót minimum.

2014. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%

3. válaszolónak:

1. Részben igazad van. A really don't care például nem a legjobb választás volt, de halgasd meg az i hate you don't leave me-t (ami nemsokára megjelenik kislemeznek) vagy pl. a nightingale-t, ami a kedvencem a DEMI-ről :) Nem tehetséges??? Szalonka talán az?(bocsi fanok) Nézz már meg csak egy élő fellépést és aztán beszélj itt mindemt mert élőben sokkal jobb.

2. [link] Ezt gondold át mégegyszer

3.Tényleg túlzás évek óta ugyan azt hajtogatni de maga Demi is mondta hogy ne mindig a múltját nézzük hanem hogy most milyen! A sulis dologgal kapcsolatban pedig: Volt egy osztálytársam aki, ha bár viccelt is nagyon meg tudott valakit bántani, sokan sírtak is miatta.Képzeld el, ha 10-20 ilyen gyerek komolyan (nem csak tréfából) rászáll egy érzékeny lelkű kislányra. Amúgy ha Ő nem lenne lehet hogy már nem is élnék.Ő segített abban, hogy elfogadjam magamat ahogy vagyok.

4. Gondolkozz már egy kicsit... Az elvakult rajongóknak is valamiért meg kellett szeretniük, ők se voltak mindig rajongói. Az elején még nem lehettek elfogultak.

5. Ebben viszont egyetértek. Néha legszivesebben úgy lekevernék egy jó pofont a sminkeseinek... Néha egyszerűen mintha egy maszkot adtak volna rá pedig smink nélkül sokkal szebb.

2014. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsóval. Demi miatt rengeteg ember lett pozitív... Nem csak a múltját, dalait, filmjeit kell itt nézni. Szereti a rajongóit, és... Végülis híresség... És nem azért lett az, mert ilyen-olyan problémái voltak... Alapból nem lesz senki sem az, ha nem lenne tehetséges. És miért itélitek el sokan? Sok embernek volt hasonló problémája, mint neki, és nem tudják azok az emberek, akik nem élték át, hogy milyen is az... Milyen érzés lenne, ha rólatok ilyen véleménnyel lennének? Mikor senki sem tudja, hogy mit éreztek? Gondolkodjatok már egy kicsit! És nem csak rá gondoltam, bárkire igaz. Amugy a Skyscraper száma pl... Szintem elgondolkodtató... Vagy a Together... Szöveget is tudni kell... Nem csak a dallam a lényeg... És ő maga is a szeretetre, odafigyelésre, önértékelésre tanít/buzdít. De mindenkinek más a véleménye... Nekem ez...
2014. nov. 14. 14:34
 6/28 anonim ***** válasza:
Élő példa rá, hogy igenis van olyan híresség aki nem a tehetsége miatt az. Tudnék még sok ilyet sorolni: Selena Gomez, Martina Sotessel, Arianna Grande, Taylor Swift, Kristen Stewart, stb...
2014. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%
Meg ha azt mondja, hogy ne foglalkozzunk a múltjával akkor mi a f***ért nyilatkozza le minden hónapban, hogy neki milyen rossz volt régen???? Csak sajnáltatja magát.
2014. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

7. válaszoló:

Igen nekem is néha már az anyamra megy hogy folyton a staystrongos dologról kérdezgetik, DE sosem tudhatod hogy ki az, aki először hallja a történetét. Jobb, mintha semmit sem mondana. Kérdező azt ugye tudod, hogy a Skyscrapert nem ő írta? De attól függetlenül jó szám, a Together szintén.

2014. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

#4 Én megértelek, teljesen, viszont feleslegesen koptatod a billentyűzeted egy olyan válasz megírására, amelyben mást próbálsz meggyőzni a saját kedvenced jóságáról. Örülök, hogy neked segített, de ettől még az én véleményem nem fog megváltozni róla.

Nem, "Szalonka" (az ilyen becézgetés meg szánalmas) sem tehetséges. Sem Taylor Swift, sem a Violettát játszó vinnyogós baribaba. Vélemény az vélemény, bocsánat.

2014. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%

9.:

Azt elfogadom, hogy nem szereted, de attól még nem kell nyilvánosan szidni, én se válaszolok olyan kérdésre hogy pl. Te szereted -e szalonkát(bocsi muszály volt :D). Te foglalkozz a te kedvenceiddel mint ahogy én azén kedvencemmel. Az természetes hogy megvédem, mivel... mért ne tenném? Lovatic vagyok vagy nem? Értelmes embernek tűnsz, remélem megérted amit írtam.

A billentyűzetem miatt meg ne aggódj mobilról vagyok ;)

2014. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!