Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki karácsonyra?

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

A barátom 16. december 5.-én leszünk 4 hónaposak és nem tudom mit vegyek neki karácsonyra.

15/L



2014. nov. 15. 15:08
 1/3 Lipton18 válasza:
Hát, nem ismerem a barátodat, szóval nem tudom, hogy miket szeret, de: Ha van neki hobbyja, akkor vehetsz neki v.mit, ami ahhoz kapcoslódik, vagy egy jó könyvet, valamit, amit használna a mindennapokban, és tudod, hogy szüksége van rá, mert nicns neki vagy ami volt az tönkrement.(pl. pénztárca,öv, vagy bármi ilyesmi) Esetleg gravíroztathatsz neki egy bögrébe valamit, és a bögrét meg telepakolhatod édességgel! Ha tudsz sütit sütni, azt is csinálhatsz, utána szépen becsomagolnád..biztos örülne neki!:) Remélem tudtam segíteni valamelyik ötletemmel!:)
2014. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
DVD-t
2014. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha csináltatnál neki egy párnát, amin a közös képetek van biztosan nagyon örülne neki :)
2014. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!