Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 12L Ha tetszik...

Dorcsi,Dorci, Dorka kérdése:

Mit tegyek? 12L Ha tetszik egy fiú!?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú a suliból még mindíg! azért írom hogy még mindíg mert már oviba is együtt jártunk és ott legjobb barátok voltunk! és egyszer megkérdezte tőlem hogy leszel a szerelmem? xd !! és együtt voltunk amíg el nem kezdődött a suli... mostmár 7.-dik esek vagyunk de még mindíg Szerelmes vagyok belé! és most nem tudom hogy még tetszek -e neki vagy nem?! néha köszön néha nem! nem tudom mi van! Fiúk válaszát is kérném hogy ők mit tennének ha ők lennének a helyébe! lécci normális válaszokat írjatok!

2014. nov. 17. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Oszd meg vele a tízóraid!
2014. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! de amúgy nem egy osztályba járunk, csak egy évfolyamba! és egyépként nem szoktunk beszélgetni.. csak mindíg elmegyünk egymás mellett!! multkor megfogta a vállam és mondta BOCSI! nem tudom miért?! Mármint hogy elmém akart menni a folyosón meg minden de nem tudom miért ért hozzám direkt!
2014. nov. 17. 20:54
 3/6 A kérdező kommentje:

Az ilyen pedofilok kíméljenek lécci! (Most írt nekem egy 20 éves pali hogy ő össze jönne velem!! :// )

Na az ilyenek hagyanak ! kösz

2014. nov. 17. 21:38
 4/6 anonim válasza:
mondd el neki hogy mit érzel :)
2014. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) csakhogy nem merem! :// mert ha ő máshogy érez akkor az elég rossz! :(
2014. nov. 18. 21:51
 6/6 anonim válasza:

Tudod,lehet,hogy ő nem szeret téged,de ha te nem mondod el neki,h te hogyan érzel,akkor sosem tudod meg. És lehet,hogy igazából csak azt akarod,hogy szerelmes legyél belé,úgy értem,lehet hogy a szerelem gondolatába vagy szerelmes. Velem is volt már ilyen,úgyhogy tudom.

De sok sikert :)

2014. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!