Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan illene/kellene viselked...

63tqh kérdése:

Hogyan illene/kellene viselkednem?

Figyelt kérdés
Kollégiumban lakom a hét nagy részében, egyik szobatársam folyton felhozza a barátnőjét és az este közepén szexelnek, nem zavarja őket, hogy itt vagyok (másik szobatársam ilyenkor általában nincs itt). Engem viszont elég kényelmetlen helyzetbe hoz ez az egész, hajnali kettőkor ki sem tudok menni sehova, csak a folyosóra, de ott elég hideg van, meg mit csináljak ott, egyébként is, felébredek mikor elkezdik, mert ugye nem halkan megy az ilyesmi. Tenni ellene nem tudok, nem is akarok (az azért bunkóság lenne), viszont érdekelne, hogy mások milyen módon kezelik/kezelnék a helyzetet. Köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 24. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen megmondod,hogy téged zavar,hogy szexelnek.Kicsit legyenek halkabban vagy csinálják más időpontban.


Nekem húgommal a szobánk csak egy gipszkartonnal van elválasztva de eléggé áthallatszik minden.Múltkor hallottam ahogy a barátjával szexel.Másnap megmondtam,hogy vagy legyenek csendben vagy olyankor csinálják mikor én tartózkodom a szobámban. Megértette,halkabban csinálják.Azóta egyszer sem hallottam őket.


Fő a kommunikáció!

2014. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérném az igazgatóságon, hogy helyezzenek át másik szobába. De előtte szerintem megpróbálnék beszélni vele erről, hogy ez roppant kellemetlen, és ha tudják, csinálják máshol, mert zavaró... Vagy csinálják olyankor, amikor fürödni vagy, vagy olyankor amikor nem vagy ott... Szval legyenek tekintettel rád.
2014. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan, előző.

Vagy menjenek ők a fürdőszobába, mert ez így gáz.

2014. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne bunkóság tenni ellene. Ha már ő olyan bunkó, hogy képes akkor csinálni, amikor te is a szobában vagy, akkor neked is minden jogod megvan zavarni őket. Szerintem kezdetnek mindenképp beszélj vele róla; ha azután sem változtatnak rajta, akkor nyugodtan szabotáld a dolgot. Nehogy már neked legyen kényelmetlen, meg te fagyskodj a folyosón, csak mert ők nem tudják visszafogni magukat.
2014. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért is kellemetlen, mert ő már rég óta itt van, én pedig csak új vagyok itt. Balhézni semmiképpen sem akarok, de megemlíteni sem tudom, hogyan kellene..
2014. nov. 24. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy ki mióta lakik egy szobában, az ebben az esetben teljesen mellékes dolog. Hogy hozd fel a témát? Ásíts egy látványosat, és mondd, hogy az éjjel MEGINT nem hagytatok aludni. Nem tudnátok máshol, vagy legalább diszkrétebben csinálni?
2014. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én simán kimennék mondjuk wc-re, amikor kezdenek hajnalban belemelegedni, hátha már ennyitől észrevennék magukat!

Ha nem, akkor mondd el neki nyugodtan, hogy téged zavar, hogy arra kelsz fel éjszaka, hogy ők szexelnek, legyenek kedvesek inkább este megkérni téged, hogy lépj le egy órára, nagyon szívesen megteszed, de számodra ez így kellemetlen és mivel kénytelenek vagytok együtt élni, legyenek kedvesek tekintettel lenni rád. Kb. ennyi. És ha ezután kicsit puffog? Kit érdekel...

Én is kolis vagyok és személy szerint a hányinger kerülget attól, amikor valaki ennyire nincsen tekintettel másokra. 18+ évesen legyen már annyi esze az embernek, hogy ez ultra gáz!!!


Persze valamit valamiért, ha kapsz, adj is. Elég nagy majom, de ha megkéred, hogy éjszaka hagyjanak aludni, ajánld fel cserébe, hogy néhanapján hajlandó vagy átmenni egy haverhoz, vagy lemenni az aulába tanulni, amíg ők kiélik magukat.

Egyébként ha lapítasz, akkor sosem lesz jobb. Lehet azt hiszik olyan mélyen alszol, hogy fel sem tűnik neked mit művelnek, ezért nem zavartatják magukat. Igenis éreztesd velük, hogy te most erre felébredtél.

4-en lakunk együtt lányok, mindannyiunknak van párja, ha ott is aludt valakié, soha eszünkbe nem jutna úgy szexelni, hogy van más is a szobában. Ellenben olyan volt már, hogy megkértek, hogy ha már bevásárolni megyek, akkor húzzam jóóó hosszúra. Nekem szerencsém van, mert az én párom albérletben lakik, bármikor leléphetek hozzá, de az egyik szobatársamnak pl. kollégista a barátja, ő is az, én megértem, ha azt mondják két hetente egyszer, hogy szükségük van egy kis magányra mostmár. Ha megtehetem, hogy máshol aludjak és csak én zargatnám őket, mert a többiek hazamentek, akkor akár önként fel is ajánlom, hogy ma estére lelépek ha gondolják. Másnap mindig vár egy csoki az asztalomon, vagy valami, úgyhogy jó üzlet. :)

2014. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!