Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki...

Van itt olyan férfi, aki azért, hogy 100 százalékos legyen a fogamzásgátlás, vazektómiát csináltatott?

Figyelt kérdés

Nehéz volt lelkileg? Lett bármire is rossz hatása?


Én a feleség vagyok, most éppen kórházban, egy nőgyógyászati műtét után. Már nem lehet engem műteni, pedig vállalnám azt is, hogy akár a méhemet kivegyek, úgyhogy a másik legbiztosabb módszer a vazektomia lenne, de nem tudom, mit fog szólni hozzá a párom. Ő 40 éves, van két gyerekünk, nagyon jó a házasságunk.


2014. nov. 24. 17:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
Nem hiszem hogy akadna ilyen ferfi, a meseben :D
2014. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
ezt ferfikent mondom:)
2014. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ennél azért egyszerűbben is meg lehet oldani a fogamzásgátlást. Ne is mondj ilyet, hogy akár a méhedet is kivehetnék. Olyan rossz, még olvasni is :( Nagyon komoly műtét és sok mindent befolyásol.

Van valami negatív élményetek a fogamzásgátló módszerekkel kapcsolatban?

2014. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3 császárom volt, plusz most egy ciszta műtét ugyanott. Nagyon sok vért veszítettem most is, és a legutóbbi császárnál is, úgyhogy a terhesség, és a szülés is túl kockázatos lenne már. Ha abortuszra kéne mennem, lelkileg bele halnék.

Tuti módszer kell... :(


A férjem nagyon szeret, egyszer beszéltünk már a vazektómiáról, de elviccelte. Szerintem megviselné.

2014. nov. 24. 17:58
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem a méhedet vennék ki, hanem elkötnék a petevezetékedet. De ennél is, illetve az ondóvezeték elkötésénél is lehet hiba, hogy nem sikerül tökéletesen a műtét.

Ha nálad kockázatos a műtét, de gyereket sem akartok, akkor irányítsd el a megfelelő orvoshoz, aki normálisan áll majda félelmeihez!

2014. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

2 gyerek és 3 császár hogyan jön össze?

Hány éves vagy? Ha ilyen nőgyógyászati problémáid vannak, akkor egyébként is csökken az esélye a teherbeesésnek. Cisztákra szokták javasolni fogamzásgátló szedését, plusz a férjed még húzhat óvszert is. Ez így tuti biztos!

2014. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%

Én férfi vagyok és gondolkodtam már a dolgon, azaz ,hogy megcsináltassam magamon a műtétet. De ! Hosszu mérlegelés után mégis csak arra a következtetésre, döntésre jutottam,hogy nem. Nem csináltatom meg, inkább a feleségem csináltassa meg. Hosszú lenne most leírnom a mérlegelési időm alatt elő jött kérdéseimet.

Minden esetre én is kíváncsi lennék az olyan férfiak véleményére akik megcsináltatták magukon a műtétet.

Kíváncsi lennék a tapasztalatukra,milyen az ejakuláció nélküli orgazmus átélése,megélése. Befolyásolja -e az öröm érzetet az aktus során a "műtét" miatti állapot?

2014. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szerinted 2 gyerek és 3 császár hogy jöhet össze? Legalább finomabban tetted volna fel a kérdést... Az első koraszülött volt, sürgősségi császárral, nem élte túl.


Én szívesen bevállalnám a sterilizálást, ha lehetne.

2014. nov. 24. 19:09
 9/20 A kérdező kommentje:
Az óvszert nem bírja a férjem... :/
2014. nov. 24. 19:11
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

8: Sajnálom!De honnan kellett volna tudom? Nem ismerlek, azt hittem, csak elírtál valamit.

Nem bírja az óvszert vagy nem szereti?

De arra még mindig nem válaszoltál, hogy miért gondolod, hogy mindenképpen teherbe fogsz esni? Főleg ilyen nőgyógyászati gondok mellett.

2014. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!