Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Unatkozom nagyon, mivel...

Unatkozom nagyon, mivel töltsem el az időt?

Figyelt kérdés

Dolgozom de igazából semmi dolgom ilyenkor hétköznap és rohadtul unatkozom. Van nálam egy laptop, internetlehetőség és papír tollak egy üveg víz. Zenét hallgatni/videózni nem lehet.


Közbe leírom pár aktuális problémám hátha ezzel kapcsolatban van ötletetek :)


-fogynom kellene pár kg-ot de nem tudom hogyan csináljam hogy tartható is legyen + legyen eredménye


- nem tudok dönteni a továbbtanulást illetően szívből szeretnék valamilyen kutató lenni vagy orvos( nyilván érdekel a biológia és a fizika is csak félek,hogy az agyi képességeim és az ideggyengeségem nem jó hozzá :/


- örülnék ha lenne több barátom

- és persze több pénzem :))


Köszönöm az ötleteket,tanácsokat egy fiatal lány.


2014. nov. 25. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tanulj :) ha orvos akarsz lenni akkor sok tanulnivalód lesz!
2014. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
46%
League of Legends!
2014. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kicsit habókosnak tűnsz a kérdésed alapján. :D Tehát van net, csak sebesség nincs és mindez munka közben, vagy ez most a szabadidődre vonatkozna?

Fogyni úgy lehet, ha kevesebbet eszel... Állíts be az étkezést rendszeresre és csökkentsd a mennyiséget folyamatosan. Fontos hogy legyen egy jóbarát, vagy társ, aki ösztönöz közben.

Továbbtanulás... Azt már most megmondom, nem tudom mennyi idős vagy, de a hozzáállásod nagyon nem jó, illetve nekem tetszik, de abból a szempontból, hogy sikeres legyél nem az. Tetszik ez is, na meg az is...de dönteni nem tudsz, ez az ami normális, nyugodj meg. :) A döntésképtelenséged pontosan abból fakad, hogy picivel nyitottabb vagy mint az átlag és te ezért is vagy, leszel több, mint mások.

A barátságok általában szituációfüggők, minél sikeresebb vagy, annál több a "barátod". Hogy ha érted ez mit jelent, akkor nagyon is jó úton haladsz. :))

Új dolgot nem hiszem hogy írtam volna számodra, de kitartás, lesz ez még jobb is. :)

2014. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na szóval olyan helyen dolgozom ahol hétköznap semmi dolgom,mert ugye inkább hétvégén vásárolnak az emberek köszönöm amúgy a válaszokat!
2014. nov. 25. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Könyvtárba esetleg nem vagy beiratkozva? Menj és vegyél ki pár számodra érdekes könyvet és olvass. Én például ha rámjön akkor darálom a könyveket :) Nem régen költöztem egy másik városba és itt is hamarosan beiratkozom egy nagy könyvtárba és munka után, este olvasgatni fogok, már alig várom :)


Munka közben, ha nincs dolgod, de van tollad és papírod, akkor levelezhetnél is akár :) Én külföldi emberkékkel szoktam, a világ minden tájáról, nagyon érdekes hobbi. Erről privátban tudok neked bővebben mesélni, ha érdekel :) és így a szociális kapcsolataid is valamennyire nőnek és a nyelvtudásodat is karbantarthatod :)


Fogyás. Munka után esetleg ha van időd és lehetőséged, akkor menj el konditerembe vagy uszodába és persze emellett próbáld meg az étkezésen változtatni. Ez a legnehezebb.. nekem is kellene, de mivel albérletben lakom és nem egyedül, nem tudok úgy főzni ahogy kellene, meg munka után sokszor bevallom nincs is kedvem tökörészni a konyhában egy magamra (a lakótársak is megoldják maguknak az ebédjüket), úgy hogy még egészséges is legyen, változatos, laktató.. Éttermi kajákban meg vhogy nem bízok, rendelni nem nagyon szeretek. Szóval ez a része a dolognak nekem sem jön össze.


Remélem, hogy tudtam segíteni valamennyire :)

2014. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm a válaszokat igazán kedvesek vagytok! :) Hasznos volt mind!
2014. nov. 25. 22:12
 7/9 I.B.T. ***** válasza:
Menj tanulni.
2014. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én azt csinálnám hogy utána néznék ezeknek, de nagyon:D

mert szerintem ezeknek utna nézni nem rövid idő.

+-ba ha van tollad és papirod ugyebár. kezdj ell rajzolni egy kockát amin a vonalain töbször átmész a tolal mintha vázlatott csinálnál:D és ezek után már fogsz tudni kreativ dolgokat rajzolni, de ha nem is kreativ dolgokat de egy ideig ezzel sztem el lehet lenni, nálam legalábbis be vált:D

és ha már vékép nincs semmi akkor csak ugy random betűket üs be a google-ba én például multkor igy találtam egy olyan csapatot aki alagutakba rakaszkat be film posztereket:'D.

2014. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Spilerke ***** válasza:
100%
Ha oda bent kuksolsz egész nap ne csodálkozz, hogy unatkozol, és fogyni sem fogsz, ha egész nap a laptop elé ülsz és koptatod a billentyűzetet.
2014. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!