Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sofőrként melyik gyalogost (a...

Sofőrként melyik gyalogost (a zebrán) szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

1- Int, biccent, megköszöni hogy megálltál és komótosan átballag (tehát elég lassan látszik hogy nem erőlteti meg magát)


2- Max halványan elmosolyodik, lehajtja a fejét és átsiet


Tegyük fel hogy nincs olyan aki meg is köszöni és át is siet :D


2014. nov. 25. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt szeretem,aki megköszöni és átsiet.Én legalább is ezt teszem,ha gyalog vagyok.
2014. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A második. Minél kevesebbet kell várnom, annál jobb. És mivel autósként amúgy is kötelességem átengedni (meg aztán nem is érdekel, kicsoda-micsoda az illető), nem várom el, hogy megköszönje.
2014. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekel, hogy megköszöni-e, csak húzzon át minél gyorsabban.
2014. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igen érdekel, átmegy én meg megyek tovább. 15mp múlva már azt se tudom megmondani, hogy nő volt e az illető vagy férfi.
2014. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt, amelyik nem áll a zebránál és csak néz (miközben én is állok). Megköszönés egyáltalán nem szükséges.

Amúgy én lehet túl bátor vagyok, de én gyalogosként meg sem állok a zebra előtt, csak minél hamarabb elkezdem nézni az autóst és ha lát, akkor elkönyvelem, hogy át is enged, és megyek tovább. Szerintem ennek így kéne, hogy menjen. (Persze ha már nagyon közel van az autó és/vagy látom hogy nagyon gyorsan jön, akkor azért minimum lelassítok zebra előtt.)

2014. nov. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt, amelyik akkor megy át, amikor neki van zöld és nem nekem.
2014. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sofőr még nem voltam, gyalogosként igyekszem átsietni.


Bringásként is agyvérzést kapok, ha elengedek valakit valamilyen körülmények között és csak baktat. Sőt, gyalogosként is, ha szűkül a járda például parkoló autók miatt, átengedek szemből valakit és gyök kettővel jön....

2014. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!