Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le a villamosvezet...

Miért nézik le a villamosvezetőket, metróvezetőket?

Figyelt kérdés

Néha felmerül bennem, én is az szeretnék lenni (érdekelnek) és akkor nagyon kiakadnak az ismerőseim, hogy többre vagyok szerintük képes. Szóval lenézik őket.



Pedig felelősségteljes és fontos munkájuk van, ami nem könnyű. Főleg a villamosvezetőknek.


2014. nov. 26. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem nézik le őket.

Egyébként jó meló

A bkv ban jók a fizetések és keveset kell érte dolgozni.

De a járművezetők beosztása elég kaotikus így például kis gyerek mellett car.

Ja egyébként nagy ész nem kell hozzá az tuti:-)

pár gombot kell nyomkodni meg egy kart rángatni.

És nagy bajt csak akkor tudsz csínálni ha nagyon nem figyelsz oda meló közben.

Van pár automata biztósító cucc ami beleszól a melódba és megment a börtöntől ha elnézel valamit:-D

2014. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

"Pedig felelősségteljes és fontos munkájuk van, ami nem könnyű. "


Nem könnyű lapátolni egy földet az építkezésen. Nem könnyű megtervezni egy áramkört vagy egy programot. Egy kart nyomkodni viszont igenis könnyű. Könnyebb, mint mondjuk autót vezetni, pedig autóvezetésre is kb bárki képes ;)

2014. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Állandóan kimennek a villamos elé autók, emberek. Nomeg rosszkor indul az ember vagy valami. Régebbi villamoson, ha valakit odazárt és úgy indul (volt rá precedens, T5C5)


Szerintem nem lehet könnyű... Lehet a villamos elindul a kar előretolásától, de nem mindegy, hogy mennyivel, hol, meddig, mikor.



Nekem ezért talán még szimpatikusabb is a metróvezetés.

2014. nov. 26. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem nézem le őket, nagy szükség van rájuk is. Egyidejűleg hatványozottan több emberélet múlik egy villamos-, metró- vagy buszvezetőn, mint egy orvoson. Plusz lélekölő lehet minden nap ugyanazon az útvonalon fel-alá és fel-alá és fel-alá gurulni, ezt sem bírná mindenki.
2014. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Hagyjuk már ezt az emberéletes maszlagot... Akkor ilyen egy jelzőlámpa beállítón is életek múlnak, mert ha karambol lesz, meghalhat valaki, egy hegesztőn is életek múlnak, mert véletlenül felgyújthat egy egész házat, egy villanyszerelőn is életek múlnak, de még egy gazdasági vezetőn is, mert családokat tehet tönkre akik aztán öngyilkosok lesznek ;)


Nehogy már egy villamosvezetőn olyan sok élet múljon... Jóformán még szándékosan se tudja kinyírni az utasokat, nemhogy véletlenül...

2014. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Persz XD
2015. jan. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bírom mikor olyanok okoskodnak akiknek fingja sincs az egészről... A metróvezetői tanfolyam 8 hónap, és nagyon nehéz. Megnézném, aki itt osztja a baromságait, el tudná-e végezni... :)
2017. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!