Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a képről?...

Mit gondoltok erről a képről? Igaz?

Figyelt kérdés

Egy viccoldalon találtam. Lányként azt mondom, lehet/van benne igazság...


[link]



2014. nov. 29. 10:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Mint lány, én is azt mondom, hogy igaz, de mindjárt jön egy fiú aki azt fogja mondani, hogy nem így van:)
2014. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert ismerkedésnél már fülig bele vagy zúgva a srácba, mi? Ugyan már, igenis vannak elvárások, főleg az elején.
2014. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

Mint nő, én is igaznak tartom. Egyedül a műkörömmel nem értek egyet, sok pasit megkérdeztem, és a zöme idegenkedik tőle, jobban szeretik a természetesen ápolt körmöket.

Az ellenkező nemre is van egy mondás: "Elég ha egy fokkal szebb az ördögnél". :-)

Elgondolkodtató, hogy miért több a kritérium a nők felé, mint a férfiak felé. Persze van róla elméletem, de most csak az volt a kérdés, hogy igaz, vagy sem.

2014. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy egy lánynak nincsenek elvárásai - tényleg vannak. De egy nőtől sokkal inkább elvárják, hogy minden szempontból törődjön magával (ha egy férfi nem borotválkozik, nem szedi a szemöldökét és ehhez hasonló dolgok, az senkit nem érdekel, de ha egy nő nem, akkor ott a világvége. NEM azt mondom, hogy a férfinek tudomisén borotválnia kéne a lábát, az szerintem is undorító, ez egy példa volt, amit felhoztam. A férfiaknak alapból kevesebbet kell törődnie kell magukkal.).
2014. nov. 29. 10:55
 5/21 A kérdező kommentje:
*a férfiaknak alapból kevesebbet kell magukkal törődni, na :)
2014. nov. 29. 10:56
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Most attól h 1 elvárást apró részekre bontasz attól még nem lesz több. Legyen ápolt, ennyi és benne van minden.

Ezek a dolgok is a sekélyes emberekre vonatkoznak, igen sok ilyen ember van akire ez igaz. DE nem minden férfi csak a külső és a szex alapján választ párt. Fontos a külső de a belső is nagyon.

AHOGY nem minden lány ilyen! Nem egy romantikus filmben vagyunk ne szórakozzál már velem! Sok csaj van akinek csak a külső számít és mehet is a szex, a belső meg nem számít.

Szóval ez a nagy általánosítás ez nagyon kiakasztó. Bár ha te is az ostobák táborát erősíted akkor nem szóltam semmit.

2014. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Soha nem általánosítok. Ezen a képen viszont elgondolkodtam, és ha egy másik szempontból gondolsz bele, akkor igaz. Nem kifejezetten a férfiak elvárása ez egy nővel szemben, hanem a világ elvárásra.
2014. nov. 29. 11:21
 8/21 anonim ***** válasza:

Ja, ez olyan hogy szét van bontva részletekre, de szimplán ápoltság kérdése, ez szerintem pont ugyanúgy elvárás lehet mindkét fél részéről.


Meg a lányos dolog is úgy kezdődik hogy "ha szeretlek"... csak ha valaki jól néz ki, igényes, azt hamarabb fogják szeretni is a lányok.

2014. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én nem mondom h nem igaz, csak ne az legyen h a teljes körből kiragadunk egy körcikket és akkor azzal dobálózunk. Sztem ez a kép nem a társadalmi elvárásokat írja le hanem h a férfiak mekkora nyomorékok. De akkor valszeg én vagyok a hü**e.

(meg azt se felejtsd el h a csajok között nagyobb a rivalizálás a kinézet tekintetében, minthogy a férfiaknak akarnának tetszeni, vagy bárkinek... szóval akkor meg milyen férfi elvárások?)

Na, van benne igazság, de ha a te párod pont egy normálisabb ember lesz más értékrendekkel akkor full le fogod sazrni h milyen a világ és milyenek az emberek. :)

2014. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek a saját igényességére vall az, hogy milyen elvárásai vannak a másiktól.


Az utolsó sorról meg annyit, hogy a hűség alapfeltétel, nem plusz elvárás.


Maximum egy 14 éves lány gondolkozhat így, mint ahogyan azt a kép sugallja. Bár nem, egy 14 éves lány se gondolkozzon így....a fiatal életkor nem mentesíti fel az igénytelenséget és az ostobaságot.

2014. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!