Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vennétek ezek után bármit is...

Vennétek ezek után bármit is születésnapra?

Figyelt kérdés

Boltban dolgozom mint eladó. 2 testvér pár a tulajdonos, és 2 nap eltéréssel van a születésnapjuk.

Tőlünk a 4 alkalmazottaktól kaptak külön mindenkitől, egy bonbont, egy tábla csokit stb mondták a csajok hogy oda adjuk úgyis kiteszik a boltba ismét hogy eladó. Na én megjelöltem mindkettő bonbont ami azért darabonként 800ft volt és láttam másnap hogy igaz, tényleg kirakják. Én ezek után nem szeretnék semmit sem venni. Ti mit gondoltok?


2014. dec. 2. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
levennék egy egy bombont a polcról, odadnám nekik, persze megjelölném de nem fizetném ki, ha visszakerül a polcra akkor nem fizetném ki ha meg nem teszik vissza akkor kifizetném
2014. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
vegyél virágot.
2014. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!