Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon kivagyok. Mit csimáljak?

Pinky Baba kérdése:

Nagyon kivagyok. Mit csimáljak?

Figyelt kérdés

Lassan 16 éves lány vagyok és még nem volt rendes fiúm csak kavarás. Nem tudom miért de minden fiúra ráunok rögtön az elején, pedig tudom h ez gáz. Ráadásul a legjobb haverjaimat lehet hogy elvesztettem. Az egyik barátnőm lazán lecserélt de az nem izgat őt úgyse bírtam vannak helyette sokkaljobbak.

De úgy őszintén nem tudom mit kezdjek az életemmel de azt se tudom hogy mit akarok ezzel mondani...



2014. dec. 6. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ezt fogalmazd meg mégegyszer.
2014. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél szexrabszolga
2014. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. ötletét támogatom!

Esetleg írj kérdező, ha gondolod... :P

2014. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Ifjúsági Lelki Elsősegély a 137-00 ingyenes számon segíthet. Eléred Telekom vagy T-mobile számról (fülkéből is) hétfőtől szombatig 9-21 óra között. Itt segítséget kaphatsz, hogy megtaláld az okokat, és talán néhány jó kérdés kimozdít a helyzetedből.
2014. dec. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a #4 valaszt
2014. dec. 8. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!