Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én ezt nem értem. Miért van ez?

Én ezt nem értem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytásram, fiú. Szinte az összes osztálytársaim képét belájkolja, még az olyanokét is, akivel napont csak köszönnek egymásnak. Meg mögöttem ül, és egy csomót beszélgetünk, és az enyémet meg soha. Nem mintha ez annyira érdekelne, nem is tetsik a gyerek v ilyeesmi, csak furának találom. Valaki vmi ötlet...?

2014. dec. 7. 17:39
 1/2 klauszivi válasza:

1 A fiúk furák nehéz őket megérteni.

2 Lehet, hogy csak random dolgokat lájkol be és a tiéd mellet csak úgy elmegy nem köti le

3 Ha annyira jobban vagytok akkor ne agaszón az, hogy nem lájkol HIDD el semmit nem jelent

2014. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy odavan érted, és fél pont a tiédet belájkolni... :/ Én is belájkolom sok fiúnak a képét ha kell, de annak aki tetszik, istenbizony hogy nem! ;) XDD
2016. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!