Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék ingyen...

Hogyan juthatnék ingyen laptophoz, hol, kitől kérhetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos pár hónapja veszítettem el a munkám, azóta nem találtam még, pénzem nincs új laptopra az enyém pedig elromlott alaplaphibás lett szóval javíthatatlan.


Nem játék vagy ilyesmi miatt kell, hanem mindennapos használatra, grafikai és videós munkákhoz.


2014. dec. 8. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

ad6kap6.hu vagy szivesseg.net

oldalakon bepróbálkozhatsz,

de nem sok esélyt látok rá hogy ott akadsz ilyesmire,


sajnos sokan veszítik most el a munkájukat orbánbácsi okosságai miatt, így sokaknak nem csak laptopra de ételre sincs pénzük...


Általában kisebb jellegű adományokat kérnek/adnak ott az emberek

2014. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Mai világban ingyen? Sehol.

Túl önzöek ehez az emberek

2014. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha Pécsett laknál, én fel tudnék egyet ajánlani pár hónapra. Nem viccből mondom, tényleg, mivel nekem kettő is van. Még akár egy régebbi, de grafikai munkákhoz még alkalmas PC-m is van, mert pár hónapja összecsempésztem annyi alkatrészt ;)


De úgy is mindegy, mert gondolom nem Pécsett laksz. Kicsi rá az esély.

2014. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"PC-m is van"


Mármint asztali, csak épp nincs neki már váza. :D Úgy terveztem, hogy magam fogok faragni egyet, de az a fránya egyetem keresztbe tett a tervemnek. :/

2014. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#3 igen, Budapesten élek. :/
2014. dec. 12. 09:11
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a szándékot :)
2014. dec. 12. 09:11
 7/17 anonim ***** válasza:

Budapesten? :( Ahh... szívás.

Ott aztán senki nem ad semmit... kölcsönbe se. Ott kölcsön helyett csak bérelés van. Sőt, inkább az van, mert ha eladja, akkor már nem tud töb bőrt lehúzni a dologról.

Ott kb. így gondolkodnak az emberek.


Nekem az úttesten sem hagytak annyi helyet, hogy ne essek e az autó elé : úgy az autó elé lökött arcal, hogy.....

2014. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 3005 ***** válasza:
0%
Írj a jézuskának
2014. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Írj a Máltai Szeretetszolgálatnak. Nekik régebben voltak külföldi forrásaik is. Hátha...
2014. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem az első válasz volt a leghasznosabb.


Amúgy meg ha TÉNYLEG nagy szükséged van arra a laptopra, szerintem alaposan, nagyon elhatározva kell kutatni a lehetőségek után.

Egy laptop pláne nem fog az öledbe hullani. Az jelen korunk egyik legtehetősebb csúcsterméke, mégha egyesek szeretnék azt hinni (pláne hangoztatni), hogy nem az.


Amúgy meg tovább megyek : miért pont egy hordozható számítógép kell neked? Miért nem elég egy asztali, "dobozos" számítógép. Az olcsóbb is, némileg egyszerűbb technológia, így jobban hozzáférhető.


Szóval két dolgot tarts szem előtt:

- ha a két kezeddel most nem is tuszd megdolgozni érte, elszántnak kell lenned, keresned a lehetőséget;

- becsüld a kicsit is, érd be egy esetlegesen nem annyira modern technológiával, mert itt nyílván nem sok mindenki bízna rád egy modern készüléket;


Minden jót!

2014. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!