Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki nem állhatom a nőket....

Ki nem állhatom a nőket. Fárasztóak, idegesítőek. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Ovis korom óta inkább fiúkkal játszottam. A férfiak társaságában sokkal jobban érzem magam. Három barátnőm van. Őket nagyon szeretem. A többi lánnyal is elvagyok. Nem mutatom ezt ki, hisz nem vagyok gyerek. De néha idegőrlő. :( Nőies vagyok. Rendben vagyok saját magammal, a nőiséggel, szóval nem értem miért lehet ez... :/

28/N


2014. dec. 10. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor így vagyok :) Nem vagyok fiús egyáltalán, nőies vagyok, nem csinálok férfias dolgokat. Van néhány barátnőm is. De általában a férfiakkal jobban kijövök. Talán a nők féltékenyek, ezért rosszindulatúak. Férfiak között ilyet nem értek.

Meg nőkben idegesít a sok panaszkodás, meg nyávogás a pasik miatt, meg mások szidása. Én az ilyen "női" témákban nem vagyok partner.

2014. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*nem értek helyett nem érzek :D
2014. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés a szerelem, szex kategóriában lenne, szerintem csak úgy dőlnének a házassági ajánlatok egy ilyen álomnőért... :D
2014. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:DD Nem hinném, hogy ez imponál. De nem tudhatom. Amúgy van párom. :)

A gondom olyasmi, mint amit az az első válaszló is írt. Hiszti, stb.

Plusz annyira, de annyira rühellem, amikor összeülős, iszogatós estek vannak, és a női horda teljesen félrevonul iszogatni. Egyszer a húgommal(őt is beleszámolva 4 barátnőm van:)) odahívtak minket, hogy miért nem megyünk oda. Gondoltuk, oké, legyen. Leültük, és ott kaptam agyvérzést. "Alig várom, hogy legyen pocaklakóm." "El nem tudnám képzelni, hogy a Peti házimunkát végezzen. Nem érezném nőnek magam. Te hogy bírod?(Mert mondtam, hogy megosztjuk a munkát párommal. De azert ott panaszkodott, hogy nem segít élete szerelme, és alig bírja a háztartást.)" "Elegem van a Janiból. Mindig a közepén nyomja össze a fogkrémestubust. :(" Mekkora problémák... A témáik tulajdonképpen gyerekek, terhesség, a nők mennyivel értelmesebbek a férfiaknál, teaszürcsölgetés a takaró alatt télen, és hogy nem érdekli őket a túlsúly, jól érzik magukat... Úristen. -.- Minta tizenévesek lettek volna.

2014. dec. 10. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát éppen ez az!! Mi férfiak rendkívül szeretjük a nők vonásait, kívül-belül, ahogy egy más világot tárnak elénk, de ez nem egyenlő azzal, hogy értékeljük az ok nélküli hisztit és a vég nélküli sekélyes fecsegést semmitmondó témákról...


Mondjuk az is igaz, hogy én az ugyanilyen sztereotip férfiközegben, ahol csak a fociról, autókról stb. esik szó, sem szívesen időzök.


Remélem majd összefutok a pár évvel fiatalabb egyedülálló alteregódba, de jó lenne... :D

2014. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!