Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha most felkötném magam...

Ha most felkötném magam hiányoznék valakinek?

Figyelt kérdés
Valaki olyannak akit nem csak érdekből érdekel mi van velem...
2014. dec. 13. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem! De tegyél valamit, hogy 5 perc mulva már hiányozz valakinek!
2014. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne tedd,ez nem megoldás.Mi a baj?
2014. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
röviden annyi, hogy kb. minden nap hajnaltól késő estig dolgozom, 5-6 órákat alszom, nincs időm normálisan enni... gondoltam legalább a barátnőmtől kapok némi megértést de ő is fel van háborodva, miért nem hívtam fel, meg állítólag lecsesztem pedig nem. Elegem van, mindenki csak érdekből keres és a barátnőm is követelőzik már. Nincsen életem :(
2014. dec. 14. 00:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Addig semmi értelme felkötnöd magad amíg nem hiányoznál senkinek, ha meg már hiányoznál valakinek, minek kötnéd fel magad? Ráadásul, ha felkötnéd magad, alig kapnál levegőt, tudod milyen sz@r érzés az?
2014. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
És miért nem hívtad fel? Mi lenne ha nem hisztiznél? Valakinek még barátnője sincs és érdekből sem keresik.
2014. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első lépés a barátnő kirúgása. Második lépés kevesebb munka, mert ezt sokáig nem lehet csinálni. Harmadik lépés, keresni kell valami olyan elfoglaltságot, amit minden nap, akár munka után, vagy előtt is tudsz egy kicsit csinálni. Nem elég változatos az életed. Hétvégente, ha úgy van, akkor nem otthon kell dögleni, hanem pár órával kevesebbet kell aludni és el kell menni valahova szórakozni, kirándulni, nézelődni stb. Valamit kezdj már magaddal, mert már az is untatott, hogy el olvastam a kérdésedet.
2014. dec. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fáradt vagy,kimerültél,ezért hamarabb a lelkedre veszel mindent.Beszélj a pároddal,hogy most legyen kicsit türelmesebb és elnézőbb veled.Azoknak pedig akik csak érdekből keresnek,mondj nemet és felejtsd el őket.
2014. dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem ismerünk, de valósznűleg aki ilyeneken gondolkodik az enm sok embernek hiányzik.


egyértelmű hogy kimerült és hsztis vagy, ez pedig rá megy a kapcsolataidra. a barátnőd enm tudom mit követel, de haazt, hogy találkozni akar veled, az érthető. ha nincs életed és máokat hanyagolsz, ők se fogják törni magukat 1 idő után.


előbb rendbe kel ltenni a munkát, valahogy ásiakt tlaálni vagy elszakadni mert a túl sok meló, kialvatlanság, stb idővel tönkreteszi az egészséged. kapsz 1 agyvérzést, elmebajt, akármi, neked se hiányzik.


tudom hogy manapság ez magyarország, de vagy változtatsz vagy ebbe halsz bele.

2014. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!