Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Buliban kicsit ittasan észreve...

Buliban kicsit ittasan észreveszi a lány, hogy most smárolok először?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, még sosem volt barátnőm, se semmi, múltkor is már majdnem összejött, csak rosszul lettem, ezért otthagytam a lányt. Most próbálom majd fékezni magam és a lányokra koncentrálni, de észreveszi, hogy most smárolok először? Egy kicsit ő is fog inni, ez tuti.. Én meg alapból iszok, mert anélkül nem tudok felszabadulni, meg így lesz bátorságom is lesmárolni. Mit gondoltok?
2014. dec. 14. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen romantikus... azért reméhetőleg emlékeztek majd a csókra másnap is.


Amúgy, hacsak nem vagy annyira béna, nem fogja észrevenni.

2014. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a romantika a lényeg. Csak tudod kicseszett idegesítő 19 évesen szűznek, meg minden szerencsétlennek lenni.
2014. dec. 14. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy perc után belejössz, mint kiskutya az ugatásba.Azt tedd csak, ami jólesik.

Ne haragudj, nekem nem volna élmény egy ittas fiúval a csók, de ha lány is iszik, akkor elmegy.

Egyébként nem veszi észre, legfeljebb azt gondolja, neked ez a technikád.Ne vadul, csak kedvesen, lágyan, lazán. Elsőnek az a jobb.

2014. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem ittas, itt nem a járni alig bír típusra kell gondolni, csak 2-3 feles meg 1 viszkikóla, amitől csak a hangulat jó, meg felszabadult az ember.
2014. dec. 14. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Változtatni ez se fog rajta, csak mondanám. Mellesleg majdnem mindegy, mert van, aki elsőre hót szar, van aki meg még huszadjára is.
2014. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem zavar, hogy nem fog változtatni, csak kipróbálnám és kész.
2014. dec. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!