Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megnyerni egy...

Hogy lehet megnyerni egy olyan ember bizalmát aki inább egyedul szenved, ahelyet hogy megosztaná valakivel? Nem mutasa ki az érzéseit és nem enged magához tul kozel senkit, mondhatni maga a rejtéj. Tanács?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hello,en is ilyen vagyok,mint amit leirtal...
2014. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2014. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne?
2014. dec. 21. 23:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert az ilyen úgyse fog a közelébe engedni. Egyáltalán mirét akarod elnyerni a bizalmát?
2014. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert szeretem.
2014. dec. 22. 02:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Na figyelj. Ez elég gázos téma, de ez van. Ezt msot saját tapasztalatból írom, mert én is ilyen vagyok (illetve nem adtál meg konkrétumokat, de a leírás rám is illik). Ha szüksége lenne bárkire, jelezné. Egyedül akar lenni. Ne kínozd azzal hogy próbálsz hozzáférkőzni.
2014. dec. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért szenved az a valaki? Mi történt vele?

Olyasmi, ami számára olyasmit jelentett, hogy a lelkébe lett tiporva, vagy micsoda? Nem tudod véletlenül?


Általában az ilyen személyek, mint amilyent a kérdésedben leírtál, egyedül akarnak lenni, egyedül megküzdeni a dologgal. Ilyenkor vannak, akik úgy érzik, hogy a világ, vagy csak jó pár ember ellenük van. Néhányan hajlamosak elég érdekes kis gondolkodásmódot kialakítani és olyankor úgymond teremtenek maguknak egy saját kis világot, amiben a maguk módján elvannak, és ide nem engednek be senkit.

Hagyni kell, hogy ezt a "csatát" egyedül vívja meg. Majd ha segítség kell neki, akkor apróbb jelekből észre lehet venni.

Azt mondom, hogy adj neki időt, hogy a dolgokat tisztázza magában.


Megeshet, hogy néha olyan dolgokat tesz, vagy mond, amik rosszul eshetnek vagy rosszak lehetnek, de ha valóban segíteni akarsz neki, akkor légy úgy mellette, hogy ez őt ne zavarja meg, és ne utáljon meg.

Hajlamos ugyanis erre ilyenkor az ember.



5 éven keresztül voltam ilyen, a családom, mindenki elfordult tőlem, de egy kitartó, és kedves - akkoriban még nem - barátomnak köszönhetően nagyjából sikerült ebből kilábalnom.:D



Egyébként, ha azt mutatod neki, hogy te igenis törődsz vele - persze nem olyan szinten, hogy az idegesítse -, akkor az jól eshet neki, csak lehet, hogy titkolja.



De meglehet, hogy nem így van. Csak a személyes gondolataim írtam le, és remélem, hogy egy picit segíthettem.:)

2014. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaaajjj, én annyira nem tudtam megérteni, hogy van ilyen.. tényleg így kell bánni az ilyen emberekkel? nekem s van egy ilyen ismerősöm, és én is azért akartam annyira nagyon tudni a baját, mert szeretem, és nagyon idegesítettem ezzel :/ én nem értem, mert hiányzik, hogy bízzon bennem.. én mindent elmondok neki :/ nem értem igazán mindig :S hogyan lehet így kezelni :S de nem kérdezek ilyet tőle... többet :) akkor :) így is félek, hogy elveszítem.. akkor csak próbálok máshogy a kedvében járni, hogy ne legyen rossz kedvű :))
2014. dec. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!