Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pisiltetek már más előtt?...

Pisiltetek már más előtt? Mennyire volt kínos? Lány/ fiú előtt? (Lehetőleg 11-30 ėvesig írjatok kort nemet os de ha nem akartok akk kort nem muszály).

Figyelt kérdés
Csupán kiváncsiságból kėrdezem nem azért mert perverz vok .... csal ėrdekelne vmi story... ^^ előre is kösz am lány vok... :) Ja.ĖS STORYT IS ÍRJATOK H HOGY TÖRTĖNT PLSS

2014. dec. 25. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Kamu profilos nyomi vagy aki erre recskázik...fúj :D
2014. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most 20 vagyok, de kb. 10 évesen végignéztem, ahogy egy táborban megismert barátnőm a vécén trónolt. Igazából nem akartam, csak beszélgettünk, ő meg nem zárta magára az ajtót, de nem is zavartatta magát, mindenesetre igyekeztem nem oda pillantani :D
2014. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Épp a tárgyalásról gyalogoltam vissza, televolt a kezem papírokkal, fél úton voltam hazafelé, mikor hirtelen szólított a természet. Rengeteg embert láttam, az úton tartották a szokásos Rio-i karnevált. Gyors léptekkel elindultam arrafelé, gondoltam csak lesz ott egy WC.

Megláttam a tengerparti zuhanyzót, már alig bírtam visszatartani. Kicsaptam az ajtót, beviharzottam, előcsaptam a Jancsit, majd elkezdtem feltölteni a budit. Annyira siettem, hogy a fitymát nem húztam fel, és ezért össze-vissza potyogtak a Jancsi könnyei. Ekkor egy félénk női hangot hallottam: -Szia! Ne segítsek?

Hirtelen oda fordultam. Na de nem csak a fejem fordítottam, hanem az egész testem! Azzal, Jancsi lefröcskölte a szemben levő kedves kis lányt.

-Jajjj ne a szemembe sikította!

Ekkor vettem észre, hogy egy velem azonos magasságú, kreol bőrű, göndörített fekete hajú, gesztenye szemű, közepes mellméretű, formás fenekű, karcsú derekú, brazil 17 éves lány állt velem szembe.

Gyorsan visszafordultam, el ne áztassam szegényt, de a Jancsi tovább rakoncátlankodott.

A lány ekkor odalépett, megragadta a Jánost, és olyan pontosan tüzelt vele, mint egy AK47-es géppisztolyal.

Nem is volt nehéz, hiszen évek óta gyúrogattam, a tökéletes markolatért! Ő volt az én kis büszkeségem, 1 másodperc alatt 1000 patront is kilőtt, pláne ha nem húztak rá supresort. Lassan kezdett kiürülni a tár, elfogyott az elsődleges tüzelőanyagom.

-Nagyon sajnálom, mondtam.

-Semmi baj, lezuhanyzom - azzal elkezdett vetkőzni, míg én a Jancsit parancsoltam vissza a helyére.

A lány márt teljesen levetkőzött és beállt a zuhany alá.

-Te nem jössz? -kérdezte- Teljesen elázott a nadrágod szára!

-Ó tényleg, csak leteszem a papírokat! -azzal elkezdtem vetkőzni.

Beálltam mellé, majd felajánlottam, hogy megmosom a hátát, mondván ő úgysem éri el.

Eztán ő is felajánlotta ugyan ezt. Körkörös mozdulatokkal haladt lefelé. Ennyi kellett a Jancsinak! Azonnal riadót fújt, majd a pozíciójára sietett, és feszülten várta a parancsszót.

Ekkor a lány hirtelen megcsókolt. Teljes erőmből ellöktem magamtól.

-Te is csak azt akarod mint a többi lány! -ordítottam, majd megfogtam a nadrágom és kirohantam a zuhanyzóból.

A rendőrségig meg sem álltam, ahol feljelentettem a lányt szexuális zaklatásért. Ennek akkor híre ment, hogy azóta egy lány sem mer kezdeményezni.

A papírjaimon pedig egy új közösségi oldal tervei voltak. Ezeket a kérdező nyúlta le, és annyira meggazdagodott belőle, hogy semmit nem kell csinálnia, ezért ráér ilyen kérdéseket feltenni.


Remélem tetszett, ha pedig nem akkor pontozzatok le a p*cs@ba!

2014. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hármas, ez nagyon vicces volt!
2020. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!