Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a Facebook oldal megbizható...

Ez a Facebook oldal megbizható? Volt aki már előfizetett nála?

Figyelt kérdés

Ez a Facebook oldal megbizható??

Tippmix broker:

[link]


Volt aki már előfizetett nála?


2014. dec. 26. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Fizetni? Biztos nem fizetnék ilyennek, legalább egy normális weboldalt rakjon össze.
2014. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jajj, hány hülye ugrik be még ezeknek??? Mindegy, ha olyan kíváncsi vagy fizesd be a tanulópénzt, de csak annyit amennyit a kert hátuljában szemrebbenés nélkül el tudnál égetni. Többet ne.
2014. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi pénzért nem fizetnék nekik. Hogy miért? Négy fő oka van:


1. A tipp az csak egy tipp. Attól, hogy fizetsz érte (akár nagyon borsos összegeket is), az a tipp még nem lesz biztosabb. Röviden: egy fizetős oldal tippjei is simán bukhatnak. Akkor most miért is fizessen az ember? Persze, utána próbálják szépíteni a helyzetet, általában iszonyatos teátrális siránkozást rendeznek minden egyes bukott tipp után, meg győzködni próbálnak róla, hogy valójában a tipp jó volt, cska csalt a bíró, vagy rossz irányba fújt a szél, lapos volt a labda, stb. Csak épp azt nem ismerik be, hogy a tipp volt sz**.

Persze, van olyan oldal, amely "garanciát" vállal az esetleges vesztes tippekért. Na, és mit is takar ez a "garancia"? Azt, hogy ha sok tippük elbukik, akkor másnap ingyen adja az ugyanolyan színvonaltalan tippeket. Az igazi garancia az lenne, hogy akkor visszafizetnék a veszteséget. Ja, hogy akkor egyből lehúzhatnák a rolót?

2. Miért fizetnék azért, amit én magam is meg tudok tenni, és még igazán sok időt sem vesz el? Nem tudom, mennyi náluk a tagdíj, de aki egy kicsit is konyít valamit egy sporthoz, az tippelni is tud. Akkor meg miért is fizessek?

3. Nem éri meg. Ezek az oldalak két szisztéma szerint működnek: vagy emeltdíjas SMS-ben küldenek 1-2-3 tippet (párszáz forint, vagy akár ezer), vagy egy fix havidíjat kérnek, ami általában elég borsos ár szokott lenni. Legtöbb helyen 5-10 ezer, de hallottam már 20 és 30 ezres tagdíjú oldalról is. És ez még csak a tagdíj! Ahhoz, hogy megérje neked, a tippjeikkel legalább ugyanennyi nettó bevételt kell produkálnod! Ez pedig nem szokott sikerülni, pláne, hogy egy tipp amúgy sem életbiztosítás.

4. Elveszi a játék örömét. Persze, én is szoktam véleményeket, elemzéseket, cikkeket, esélylatolgatásokat olvasni, de a tipp az mindig az enyém. Abban nincs semmi élvezet, hogy más megmondja, hogy "ezt tippeld", és kész. (Arra meg hadd ne térjek ki megint, hogy semmivel nem jobb tipp, mint amit saját maga kigondol az ember.)


Ezek tipikus lehúzó oldalak. Sokan szeretnének könnyen meggazdagodni (főleg így, válság idején, amikor sokaknak még munkájuk sincs, meg napi 10 órát robotolnak 50 ezer nettóért), és sajnos nagyon sok a - bocsánat - buta ember, aki nem gondolkodik, csak ha azt hallja/látja/olvassa, hogy ezzel most meggazdagodsz, akkor azt a legkisebb utánagondolás nélkül is elhiszi. Ezen meg vannak, akik nagyon meggazdagodnak.

Ismerek olyan embert, nagy tippmixfüggő, hetente százezer környékén játszik el, és persze masszívan veszteséges. Indított egy tippmixes oldalt, kb egy év alatt fel is futtatta, és emeltdíjas SMS-ekért küld tippeket. Ebből fedezi a tippmix-függőségét. Hadd ne mondjam, hogy egy olyan ember tippjei, aki maga is full vezsteséges, mennyit érnek.


Én azt javaslom, tájékozódj, egy sportújság olcsóbb, mint ezeknek a havidíja, nézz meccseket, olvasgass sporthíreket, tabellákat, statisztikákat, és tippelj.



U.i.: legalább annyi lehetett volna bennük, hogy ha már ebből akarnak pénzhez jutni, legalább a helyesírási szabályokat ismerhetnék. Én nehezen tudnék megbízni olyanok véleményében, akiknek az alsós nyelvtan is leküzdhetetlen nehézséget okoz.

2014. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!