Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekrol, akik feltesznek egy kepet facebookra, majd kesobb torlik a kepet?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel feltesz 1 kepet, ra 1 honapra torli, megint feltesz egy kepet, ra par orara torli. Es ezeket profilkepeknek teszi. Zavaro, nem rohej?

Vagy pl feltesz egy kepet, letorli, majd ujra feltesz egy olyan kepet, amin szinte ugyanazok a ruhak vannak rajta.


2014. dec. 29. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rajtad kívül senkit nem érdekel. Mit érdekel engem, hogy ki milyen profilképet tesz ki, ha nincs jobb dolga, akkor cserélgesse percenként............
2014. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelemfelkeltés az egész :)
2014. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád....kit érdekel, hogy ki mit tölt fel és hányszor. Amúgy meg lehet közben még photoshoppal javít rajta valamit, vagy csak azért tölti fel még egyszer, ha addig valakinek nem szúrt szemet, hát lássa már ő is végre........ami nevetséges.
2014. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek róluk különösebb gondolataim. Lehet, hogy úgy gondolják, abban az egy órában láthatóan öregedtek, ezért frissítik a képüket...igen, kész röhej, de nem kell észrevenni :)
2014. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy ilyen személyt. Jókat nevetek rajta, amikor óránként megjelenik azzal, hogy épp most töltötte fel a képet. Ordít róla, hogy önbizalomhiányos, és percenként frissítgetve várja a (leginkább soha vagy ritkán érkező) lájkokat.

Nem tudom ez mire jó, hiszen úgyis mindenki látja a fotóját, de senkit se érdekel elsőre se. Mindegyiken ugyanaz a póz látható, persze 99%-ban csak a fejéről, mert kövér. Habár a széptől is igen messze áll, szóval nem tudom miért erőlteti a dolgot, ráadásul minden nap.

Mondjuk részemről csinálja, mert nekem nem oszt nem szoroz, de szerintem azért se kap soha lájkot, mert az ismerősei megunták, hogy egyfolytában ott virítanak az egy kaptafára készült képei a hírfolyam tetején, és inkább beállították, hogy ne jelenjen meg.

2014. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

olyan is van, hogy utólag realizálja, hogy nem jó a kép. én jártam már úgy, hogy:

- azt gondoltam, sok a profilkép, minek ennyi, törlök 2-t

(de nem töltöttem vissza újra)

- rájöttem, hogy nem jó így a kép, mert ki kéne vágni valamit a háttérből vagy ilyesmi

- utólag jöttem rá, hogy csúnya a háttér, nem kéne feltenni, de akkor az arcrészre koncentráltam

2015. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi extrát nem gondolok ezekről az emberekről, egyrészt ismerem őket hisz az ismerőseim, másrészt miért lenne röhejes? Ettől nem lesz szarabb ember mert a facebookon cserélgeti a képeket. Ellenben kevésbé szimpatikus az, aki ugyan nem cserélgeti a profilképét, tegyük fel egy életen át 1 van neki, cserébe mindenkit fikáz a háta mögött. Na azt törölném az ismerőseim közül. :)) Lehet rajta röhögni, de sokra nem mész vele, mivel ez nem jellem beli probléma. Ha nem terrorista, ha nem áskálódik mások ellen és alapvetően ez az egy hibája van kívülről nézve, akkor szerintem bocsánatos bűn. Már ha ez bűn. :)
2015. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, hozzá tenném, lehet itt összgyűlést tartani és jól kiröhögni ezeket az embereket de semmi jelentősége nem lesz. Én speciel lelkileg ettől nem érzem jobban magam hogy másokat elkezdek lenézni. Vagy kinevetni olyan dolgokért ami igazából baromi lényegtelen. Sztem gondolkozz el ezen. Lehet hogy ő önbizalom hiányos, de te is az vagy, ugyanis mások leértékelése magunk felértékelésének próbája, ami ugyancsak satnya próbálkozás. Ettől nem fogod jobban érezni magad. Persze le lehet így is élni egy életet csak minek.
2015. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Én úgy gondolom, hogy ez valóban önbizalom-hiány lehet, a kérdés csak az, hogy erről rossz véleménnyel kell-e lenni.
2015. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!