Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem szoktam beszélgetn...

Csak én nem szoktam beszélgetni FB-on lányokkal?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, igazából beszélni se szoktam nagyon, rejtettbe van téve a chat, mert idegesít, hogy folyton csipog, ezért nem szoktak írogatni, de, ha nincs rejtettbe, akkor van 2-3 haverom, akik folyton írhatnának. Lányokkal egyáltalán nem szoktam beszélni, maximum ráírok 1-2 közelebbi ismerősömre névnap, születésnap alkalmából, de úgy, hogy ismerkedés szempontjából, vagy csak beszélgetni, egyáltalán nem szoktam lányokkal. Sok fiú ismerősöm írogat napi szinten akár idegen lányoknak is, de én ennek nem látom értelmét. Mások is ilyenek, mint én, vagy ti szoktatok chatelgetni? Lányokat nem is kérdezem, gondolom vannak nyálcsorgató fiúk, akik folyton próbálkoznak..
2015. jan. 3. 22:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, meg 4 éve, kis hülyekén volt, hogy én is írogattam osztálytársaimnak, akik tetszettek, de ma már nem értem, mit akartam, meg feleslegesnek érzem azt, hogy online próbáljak bevágódni..
2015. jan. 3. 22:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Te is voltál ilyen akkor, tudod hogy megy ez
2015. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó, de én 14 évesen csináltam ezt, ezek az ismerőseim meg velem egyidősek.
2015. jan. 3. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség, de ma már nem olyan ciki, mint pár éve volt. Gondolom könnyebb gyorsan írni pár sort és ha nem jön össze, ugrik a következő delikvensre.
2015. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alapból nem használom Fb-t. Évente ha 10 percet fent vagyok, akkor sokat mondtam.
2015. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De, hogy jönne már össze? Gondolom, ha eszébe jut az, hogy ráír egy szép lányra, akkor csak tudhatja, hogy nem ő az első, akinek ez a fejében megfordult, aztán belegondol a lány helyzetébe, hogy ki tudja, már hányan írtak, nem lehet, hogy kicsit unalmas ez a lánynak, és úgy is elküldi, vagy nem is ír neki vissza?

De olyan meg lehet természetesen, hogy élőbe már látták egymást meg minden, aztán ráír Fb-n.

De itt nem csak az ismerkedésről van szó, az is írhat, aki csak úgy szokott beszélgetni pár ismerősével, vagy inkább személyesen tartják a kapcsolatot.

2015. jan. 3. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem.
2015. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A facebook alapjában véve rohadtul nem társkereső. Ismerkedés céljából én sem szoktam ott lányokkal beszélni. Amúgy ki lehet kapcsolni a chat hangokat a beállításoknál.
2015. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó ez így, hogy rejtettben van, legalább nem kell folyton válaszolgatni.
2015. jan. 3. 22:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam fb chatelni, max csak 2 munkatárs nővel. Feleslegesnek érzem, mivel nem vagyok milliomos jópasi, ezért úgysem volna sikerem.


24f

2015. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!