Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki a tipikus...

Van itt olyan, aki a tipikus "amerikai gyerek életet" élte/éli?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom, aki azzal tölti idejét, hogy Xboxozik, most van neki Xbox One-ja, ha tehetné egész nap játszana rajta. 14 évesen lett barátnője, azóta van egy másik. Néha tanulgat, 4-es megszokott lenni neki mindenből. Haverokkal skype-ol, neten beszélget, rockot hallgat, deszkázik néha.

Sok amerikai tininek is ilyen az élete, csak az xbox, haverok, barátnő, kicsi suli, deszka, nem stresszel annyit, mert nincsenek nagy elvárásai, megvan mindene amit akar. Jó, most lehet belekötni, hogy nem is így élnek Amerikában, de nagy része igen a tini fiúknak.

Szerettem volna én is így felnőni, de én egy falusi parasztfiúként cseperedtem fel. Nem sok közöm volt az ő életéhez, még az első csók is kissé ittasan 18 évesen esett egy buliban, ő pedig 14 évesen barátnőzött.

Vannak még itt ilyen emberek, akiknek hasonló volt a gyerekkoruk, vagy most ilyen? Csak érdekel. :)


2015. jan. 5. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez Magyarország,itt 47 ezerből élünk embör:'D
2015. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)
2015. jan. 5. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez nem amerikaias, hanem bármelyik gyerek élhet így, aki jómódú családban él. Persze magyarországon ez nem a leggyakoribb, de maguk a példák (videójáték, sport, haverok, barátnő, suli) szerintem átlagosak. Csak több a pénzük rá.
2015. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rám ez kb igaz, annyi kivétellel, hogy én sokat tanulok és céltudatosan élek. Amúgy meg ez az USA-ról (mert Amerika ugye nem egy ország...) alkotott sztereotípiád meglehetősen gyermeteg és egyszerű. Tudod a hollywoodi filmek nem reprezentálják jól az ottani társadalmat.
2015. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!