Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék gyorsan...

Hogyan szerezhetnék gyorsan sok követőt Ask. Fm-re?

Figyelt kérdés
Hírdetem facebookon stb.. de semmi alig van pár követőm! Mit csináljak??

2015. jan. 6. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat en is tanacstalan vagyok... talan keress ertelmes elfoglaltsagot...?
2015. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most őszintén, mit gondoltál? Hogy midnenki téged fog körülrajongni?


De hogy rendes választ is kapj: azon túl, hogy hirdeted magad, inkább próbálj meg érdekes személyiségnek tűnni! Érdekes válaszokat adj, és te is kérdezz másoktól!

Bár soha nem értettem, miért jó az, ha az ember megjátssza magát. Én önmagam vagyok. Hogy ez hány embernek tetszik, az nem izgat. Inkább legyek úgy önmagam, hogy csak egy tucatnyi ember bír, mint hogy legyek szinte már celeb azért, mert megjátszom magam.

2015. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azt gondoltam h rajongjon körbe mindenki! A másik meg az hogy szerintem rohadtul nem ismersz és nem tudod hogy milyen válaszokat adok mi az h egyből megítéled h én megjátszom magam?! rohadtul ndm igy van!!
2015. jan. 7. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajjaj, látom oltári nagy gondok vannak a szövegértéseddel.

Én csak leírtam, hogy szerintem az ember adja önmagát, tök mindegy, hányan követikm vagy hányan nem. Ne az legyen a mérvadó.

Sehol nem írtam egyetlen szóval sem, hogy te olyan lennél. Javaslom, mielőtt trágár módon a másiknak nekiesel, előbb inkább értelmezd, amit leírtak!

2015. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!