Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell követni valakit az...

Hogy kell követni valakit az utcán feltűnés nélkül? Viszonylag szürkületben? Inkább még nappal?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 18:58
1 2
 11/16 anonim válasza:
65%

Engem is követett már egy férfi,megálltam ő is,siettem ő is nappal volt,de feltűnt.Szerintem egy őrült volt.

Rendesen féltem,igaz a kutyám is velem volt,talán ezért lett bizonytalan:D

2015. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, egy értelmes választ láttam eddig, nem akarom megerőszakolni, többen vannak, és ismerjük egymást, ezért kéne, hogy ne vegyenek észre, csak megnézem mit csinálnak (utcán) senki ne gondoljon rosszra, de kérlek segítsetek még :) ! Köszi előre is :)
2015. jan. 7. 19:14
 13/16 anonim ***** válasza:
egyes helyeken kocsival szokás,majd kiordítanak szolidan hogy megdöglesz.ÉS ez azért feltűnés mentes mert senkit nem érdekel :D
2015. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
xDDD , nincs kocsim, még nem vagyok annyi idős, ezért is mondom, hogy nem kell rosszra gondolni, kérlek valamit írjatok am,i segít, pl(mint az előbb, másodlagos elfoglaltság stb :) )
2015. jan. 7. 19:18
 15/16 anonim ***** válasza:
2015. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11-esnek: megértelek, hogy féltél, de egy idegenről, akiről semmit nem tudsz, még ne feltételezz semmit! Az előítéletes gondolkodás az nagy hiba. Lehet, hogy tetszettél neki, és azért figyelt; sőt még az is lehet, hogy ő még jobban félt tőled, mint te tőle.
2015. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!