Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, ha nekem a...

Az nagyon gáz, ha nekem a 35-40 éves pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Pl.: Bradley Cooper <3 vagy Leonardo DiCaprio

Mit gondoltok erről?

14/l


2015. jan. 9. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ha majd 15 leszel, bejönnek majd az 50 évesek is...

:)

2015. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy apakomplexusod van. Annyira szereted apádat, vagy annyira szeretnéd, ha ő szeretne, hogy az ő korabeli férfiak tetszenek neked.
2015. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Apakomplexus?
2015. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy apakomplexusom lenne. Van indokom is, hogy miért ők a favoritjaim.

Bradley Cooper: a szupercsapatban nagyon megfogott a karaktere (meg a kockás hasa), elkezdtem utánaolvastam, és tök jó fej, meg kedves és szexi.

Leonardo DiCaprio: lehengerlően jó színész,

2015. jan. 9. 21:25
 5/6 A kérdező kommentje:

A vége lemaradt:

* és egyre több filmet láttam tőle, és egyszerűen wow.

2015. jan. 9. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

itt nem a férfi aki tetszik neked,mint az ellenkező nem képviselője,hanem amit képvisel.

az életszínvonala,ismertsége,elismertsége és mert mások is vágyakoznak utánuk,vagyis szociálisan dominánsak.


ez ugyanaz,hogy rengetegen mondják,the rock,meg vin diesel a legszuperebb pasi,aztán ha élőben odatoppanna ismerkedni,akkor meg annyit mondanának nekik-takarodj már innen te pedofil vénember.

2015. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!