Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi az a havi minimum...

Mennyi az a havi minimum összeg, amiből kijössz kényelmesen egyedülállóként? Min szoktál spórolni?

Figyelt kérdés
Minden belevéve, ha albérlet, ha hitel van, a rezsi, net, telefon, kaja, és ezen túl mennyi költesz ruhára, kozmetikum, szórakozás, utazás, stb.? Tehát mi a minimális összeg, mi az, amiről le tudsz mondani, miről nem?
2015. jan. 10. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyedülállóként kijönnék 200 ezerből, családosként inkább 300 ezerből szoktunk kijönni. Simán lemondok a gyorséttermi kajákról, automatából vásárolt üdítőitalokról (nem is ízlenek), nem a sarki éjjel-nappali kisboltban vásárolok készételeket, hanem a piacon friss árut, és szeretek főzni.
2015. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

250-300.000 a minimum amibol kenyelmesen kijovok egyedul.


Uditoitalokrol le tudnek mondani problema nelkul. Nem rendelnek olyan gyakran etelt. Tobbet foznek.

A futesen is tudnek sporolni, de nekem nem eri meg az a 3-5000Ft, hogy fagyoskodjak telen.

2015. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha mindent bele szàmolok akor az ösz kiadásom 70 ezer ez kaja rezsi albi ezen felül van a cigi a ruha a benzin ... egyedül àllo vagyok szoval szerintem persze vidéken ... 120-130-bol ugy lehet èlni mint marci hevesen nem kell nèlkülözni semmit .. marad lové hobbira marad lovè gyüjteni ..
2015. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok sporolni csak a kajàn reszinpersze ha nem fix a rezsid .. a cigin meg a ruhàn ... ezeken tudsz fogni ..

de fulra felesleges kajàn .. minek hogy èhes legyèl ?

rezsin -hogy fagyoskodj ?

cigi .. talàn azon bàr napi 15-20 szál sztem nem vészes

ruha meg alapbol kell..

22F

2015. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából 150-ből vagyok kénytelen kijönni, Pesten. Nincs min spórolnom.
2015. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem 150-ből kellene félre tennem 50-et vagy többet havonta. Volt már, hogy összejött. A ruhán, fűtésen, kaján tudok spórolni, de mindenről nem mondhatok le.
2015. jan. 10. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
bruttó vagy nettóról folyik az eszmecsere?
2015. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha csinálsz egy excel táblázatot.


ilyesmit:

[link]


Ami nem szükséges a fennmaradáshoz, azt nevezhetjük luxusnak is. Legkönnyebben az ilyenek költségek csökkentésével, kiiktatásával tudsz.

Ahhoz hogy konkrét tanácsokat tudjunk itt írni:

Ismerni kellene pár dolgot, ezeket tisztázd le magadba és gyere vissza.


üdv

2015. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jófej ez a táblázat. :)
2015. jan. 11. 17:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 60 ezer forintból kell Élnem!
2021. dec. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!