Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra mit jelent a...

Számotokra mit jelent a "stílusos"? Milyen öltözködésű emberekre mondjátok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, meg lehet-e egyértelműen határozni, a Nagy Tömeg, általánosan mit tart stílusosnak.


Linkelhettek, le is írhatjátok, ahogy jól esik!


2015. jan. 10. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az összhangban lévõ ruhák,aki felveszi jól néz ki benne, akár személyileg,akár alkatilag.
2015. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom hogy mondjam, nekem az ilyen elegáns, de nem r*bancos stílus, amire azt mondom hogy stílusos, kifinomult :)

pl ilyesmik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nekem az igazi stílusról ez jut eszembe,de végülis sokféle stílus van, kinek mi tetszik :)

2015. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ízléses.
2015. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp arra vagyok kíváncsi, hogy néz ki az az ízléses... Szóval légy oly' szíves és Rendesen válaszolj a kérdésre. Köszönöm.
2015. jan. 11. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy mindenki stílusos, aki nem követi a tömeget öltözködésben (értsd: nem majmol másokat és nem is megszállott "most-ez-a-divat" típus). Az más kérdés, hogy jól áll-e neki, de általában azért vesznek fel egy bizonyos darabot, mert tetszik nekik. A többi embernek ebbe nincs beleszólása, ha nem tetszik nekik, akkor így jártak.

Én alapjában sem vagyok rasszista típus, bármiről is legyen szó, így engem nem különösebben foglalkoztat, hogy ki hogyan öltözködik. Úgyanúgy szívesen barátkozom ez szimpatikus hippivel mint egy góttal, vagy egy saját öltözködés típusú egyennel - ha kedves velem és is az vagyok vele:)

2015. jan. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!