Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a tumblr-ről?

Figyelt kérdés

Jó, szórakozásnak elnézem, hogy valaki azon lóg. De az, hogy naponta több órán át rajta van, meg képesek egyesek éjszaka közepén is felmenni ha valami eszébe jut. Meg ha magányosak vagy valami gyötri a lelkét, akkor felmegy és kiadja magából anélkül, hogy emberekkel vagy barátokkal beszélné meg. Szerintem ez már beteges. Főleg, ha szerelmes idézeteket osztanak meg. Csodálkoznak az ilyenek, hogy boldogtalanok? Ismerek iyleneket azért írtam és ezmár szerintem mondom beteges. Egyszerűen az agyukat beszívja vagy nem tudom.


Nektek az ilyenről mi a véleményetek?


Ja és az a szép (én véleményem), hogy azthiszik úgy lesz mint az idézetekbe meg minden. Viszont az élet teljesen más. Egyáltalán nem olyan lesz, nem oylan mint a blogokban. És az ilyen emberekkel beszélni se tudok, mert egyszerűen látni, hogy más a gondolkodásuk, másként látják a világot mondhatni pesszimistábbak mint a többiek.

(tapasztalat)



2015. jan. 12. 22:10
 1/8 anonim válasza:
100%
A tumblr az nem csak egy blog, nekem 1 honap mulva lesz egy eves a tumblim es tenyleg nem tudok nelkule elni. valakinek egy nagy szart jelent de az nem tudja meglatni benne a jot. nekem nagyon sokat jelent az hogy bekovetnek meg hogy en is kovethetek olyan embereket akik olyanok mint en es lathatom masok erzeseit, fajdalmait es erzem hogy nem vagyok egyedul. es egyaltalan nem beteges inkabb megnyugvas. vannak olyan dolgok valaki eletebe amiket nemtud elmondani szuleinek baratnoinek mert nem ertenek meg es ezeket a tumblin mondja el a kepekkel az idezetekkel. es en is estenkent tumblizok 1-2 orat de nem azert mert beteg vagyok hanem azert mert megnyugtat es ott ezerszer jobb emberek vannak mint a facebookon. es csak ugy kerdezem hogy az aki delutan 4-tol 10-ig a facebookon log az nem beteges?
2015. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb fehérneműs képek ott vannak összegyűjtve :)
2015. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit itt leírtál, az ott van a facebookon is. A tumblr-ön értelmesebb dolgok vannak, jobb képek, jobb fanartok. Egyszerűen megéri.
2015. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamire mindenkinek el kell b..szni az idejét. Én csak sok embernél nem értem hogy miért is annyira "extra" a Tumblr. Meg fárasztó a napi 10 milyen a Tumblim kérdés is, annak fényében hogy csak képek és netről guberált idézetek vannak összedobálva.
2015. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik sorban említettem facebookot. Ha megtaláltátok szóljatok már. Köszi.
2015. jan. 12. 22:52
 6/8 Buford Tannen ***** válasza:
Az mi?
2015. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs rajta saját blogom, de néha olvasgatom másokét, ha érdekel. Erre kiváló a tumblr.


Az oldallal kapcsolatos sztereotípiákkal viszont én is találkozom jócskán. Ebben igazad van, a tumblr-ön tényleg hihetetlenül sok a komoly lelki/mentális beteg ember, akik ott gyűlnek össze és beszélik be kölcsönösen egymásnak, hogy semmi bajuk, csak "egyediek". És arról a rengeteg elviselhetetlen férfigyűlölő social justice warrior-ről jobb nem is beszélni. Nem szoktam sokféle tag-et nézegetni, de így is kellemetlenül sok ilyennel találkoztam már. Voltaképp az egész oldal hírét az ilyenfajta emberek húzzák le.


Szóval én csak mértékkel fogyasztom a tumblr-t. Ha találok ott valami érdekeset, amiért már megérte felnézni, szinte biztos, hogy találok valami olyat is, ami miatt csak a fejemet fogom.

2015. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az internet női wc-je oda csak lányok járnak



Copyright by : Dancsó Péter

2015. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!