Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiváltanád az életed egy...

Kiváltanád az életed egy afgán lányéra, hogy egy jobbat, élhetőt adhass neki?

Figyelt kérdés
Te élnéd az ottaninak számító "átlagos" életet, őt sikeresen asszimilálnák és rehabilitálnák egy fejlett országba. Sokat olvasok a keleti elnyomásról, és elgondolkodtam hogy megtenném -e. Nekem adatott elég jó, ő egyetlen pozitívat sem kaphatott. Vajon önzőség, ha nem tennéd meg?

2015. jan. 15. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolj egy dologra: miért tenné meg bárki is?
2015. jan. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Tenné a (bíííííííp)-om... Örüljél hogy nem olyan szar helyre születtél. Önzőség? Mért? Mert ha az afrikai éhezik dögöljek meg én is, vagy legalább csak érezzem vagyon szarul magam? Hát lefosom az afrikaiakat és igen telezabálom magam amikor csak akarom bűntudat nélkül. Az afgán lányt is magasról lexarom, így járt, én meg jobban. Ennyi az őszinte vélemény, ez legalább nem képmutatás amit eljátszanak sokan.
2015. jan. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném meg. Sőt, ezrekért se tenném meg. Önző lennék? Talán, de nem érdekel. Én se várnám el egy milliárdostól, hogy cseréljen velem és éljen hétköznapi európai életet a luxus helyett, hülye lenne.
2015. jan. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne onzoseg? Nem vagyok Szuz Maria hogy nekem kell megvaltanom a vilagot. Ha az afgan lanynak annyira nem jo ott ahol van akkor keressen ra megoldast hogy mashol eljen.
2015. jan. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Még szép, hogy nem tenném meg. A Tesco parkolóban még a kocsi érméjét sem adom oda a koldusnak! Még szép, hogy az életemet nem adnám oda egy vadidegennek... :D


Micsoda idióta kérdés.


Különben ha ilyen széplélek vagy, akkor ne csak érzelegjél a nagy emberbarátságban, hanem húzd el a segged dolgozni aztán küldjed szépen az összes pénzedet a nélkülözőknek. Apuci, anyuci által fizetett meleg lakásból tele béllel könnyű sajnálkozni a szerencsétlenek sorsán.

2015. jan. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az o elete miert er tobbet, mint a tied? Ha neki sz.r az elete es ezek utan neki jo lesz es neked lesz sz.r, az mennyiben jobb? Ha mindenki becserelne egy afgan lanyera az eletet, akkor is ugyanannyi elnyomott lenne, csak ezentul afgan, hanem az europai lanyok lennenek elnyomva. Az jobb? Ha annyira tenni akarsz ertuk, akkor tamogass valami emberi jogi szervezetet, tobbet segitesz.
2015. jan. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne támogasson emberjogi szervezetet, mert mondjuk ha ad 1000 ft-ot egy szervezetnek, abból jó, ha 250 ft eljut a rászorulóhoz. A többi pénz elmegy erre-arra.
2015. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De meg mindig tobbet segit, mint helyet cserelni egy afgan lannyal.
2015. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Lepontozhattok, de én cserélnék vele.
2015. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, nem pontozlak le, de megmagyaraznad, hogy miert?
2015. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!