Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik vannak igy mint én?

Kik vannak igy mint én?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy lehet 40fok a szobába kénytelen vagyok takaró nélkül elaludni.Meg szeretem ha nem log ki semmi a takaró alól kiveve a fejem. Csak mert a baratomnál aludtam és nagyon meleg volt kb hülyének nézett hogy nyakig betakarózvaaludtam el őmeg csak ledobta magáról. Van más is aki ilyen mint én ??

17/L



2015. jan. 19. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudok takaró nélkül elaludni még nagy melegbe sem.A takaró nekem olyan mint egy "maci a gyereknek elalváskor":-D Én sem szeretem ha kilóg valamelyik testrészem még a fejemet is beleértve,ugyanis mindig úgy alszok el hogy betakarom az egész fejemet:-D Már kérdezték hogy tudok úgy aludni,de én csak annyit mondok hogy már megszoktam.:-D
2015. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D
2015. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én a nyári 40 fokban is betakaróztam, pedig vastag takaróm van...egyszerűen biztonság érzet miatt vagy nem tudom...
2015. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Takarózz be a barátoddal, különben ő lesz a meleg.
2015. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is ez a biztonság érzet:)Utolso: ha nem forgolonék es nem sajátittanam ki a takarót akkor menne
2015. jan. 20. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy értettem őt húzd magadra xD
2015. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaaaaaa :D jólvan hihi
2015. jan. 20. 21:54
 8/8 Kocuska ***** válasza:
én is ilyen vagyok :3 de sajnos NAGYON nem birom a meleget igy mindig kiveszem bélelést
2015. jan. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!