Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem tanultam?

Gáz, hogy nem tanultam?

Figyelt kérdés

Ma van az uccsó vizsgám. Csak az elejét tudtam nagyjából megtanulni, a többit nem, most épp csak olvasgatom az anyagot, hátha alapon megragad valami. Déltől lesz. :/ Nagyon gáz, hogy úgy fogok bemenni, hogy semmit sem tudok? Több vizsgalehetőség nincs.

Van/volt rajtam kívül ilyen nyominger? :D



#vizsga #iskola #szeretemeztasulitdetényleg
2015. jan. 22. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a diákok fele így megy be egy-egy vizsgára :D


Sok szerencsét, majd írd meg, hogy átmentél-e :)

2015. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok nyominger, de egy csomó vizsgára úgy mentem, hogy nem készültem, mert kb nem érdekelt, vagy simán megoldottam...az utolsó vizsgára elég ciki nem készülni...mert ha ott elkaszálnak akkor megszívtad...
2015. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy utolsó, hogy ebből a tárgyból utolsó vizsga lehetőség (úgy már tényleg az lenne :/), hanem a legutolsó vizsgám összvissz. :D Amúgy tutira bukó. :/ Köv félévben fel tudom venni.
2015. jan. 22. 10:32
 4/10 anonim ***** válasza:
hát akkor nem gáz...én is sok mindent az utolsó pillanatra hagytam...akkor lenne totál gáz ha megbuknál (ez még nem annyira) ÉS utána azt mondanád, hogy hagyod úszni az egészet! mert ha az utolsó vizsgára sem tanulsz megbuksz nem gáz még...de ha utána leszarod és bukod az egészet az nagyon gáz...akkor elvesztegettél egy csomó időt!
2015. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Legutolsó vizsgára egy hetet vettem ki tanulni. Hát végiglazítottam az egészet és mással ütöttem el az időt. Csak egy keveset tanulgattam. Elmentem úgy hogy ha már befizettem akkor fogyasztok papírt,,és végül ötös lett :)

Szúrkolok neked is :D

2015. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi menni fog az, én ilyenkor a józan paraszti észre hagyatkozom, bár nekem kettő van összesen az egyik ma 13-tól, bár a lelkiismeretem tiszta mert tanultam. Össze szedtem magam Gimiben le se szartam most meg egyetemen tanulok. :D Szóval nyugi! Megpróbálod oda tenni magad amennyire lehet, mosolyogj köszönj jó nagyot, a végén meg további szép napot Tanár úr/nő. :D Valamit meg csak tudni fogsz. Olyan nincs, hogy semmit se tudj hozzáfűzni. :D
2015. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi a mentséged?
2015. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
2-es: akkor minek választottad azt a szakot, ha nem tanultál rá? Hogyan fogod elvégezni a munkádat később???
2015. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8-es:

3 szakmám van, az első és az utolsó több pontban egyezik ezért nem kellett több dolgot újra tanulnom :)


programozás szakon nem tetszett a gazdaságtan, de a minimálisat átnéztem, de nem sokat készültem rá...tudtam, hogy az csak extra, meg amikor szükségem lesz rá úgyis újra át kell néznem a dolgokat, mert elég gyorsan változik a törvény ilyen téren amiket tanultunk...szóval ezért nem tanultam rá...igaz ezek a végén lehúzták az eredményem, mert a szakmám csak 90%-os lett...de ami igazán számít azt teljes mértékben teljesítettem...1.5 éve dolgozok és fontos a munkám a munkahelyen, megbíznak bennem és tudják, hogy rám lehet számítani a szakmámban...inkább a szakmának arra a részére koncentráltam amit a jövőben használok is és a (számomra) felesleges oldalát hanyagoltam, de teljesítettem, csak nem olyan mértékben mint a lényegeset...

2015. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na sikerült?
2015. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!