Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha léteznek "szellemek", mint...

MartinKeri kérdése:

Ha léteznek "szellemek", mint például egy halott ember lelke . akkor létezik menyország vagy pokol?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 17:23
 1/4 BatorK válasza:
Nincs összefüggés. Attól, hogy van szellem/lélek még nem kell lennie Mennyországnak vagy pokolnak. Pl. van aki az újraszületésben hisz. Van aki meg azt mondja, hogy a földi élet a pokol :) Én hiszek a Mennyországban és a pokolban is mindettől függetlenül, még akkor is, ha nem tudom pontosan mi az.
2015. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bár csak tudnánk az igazságot ....és nem ugy halnának meg az emberek hogy minden tudasuk és érzelmeik elvesznek
2015. jan. 31. 21:23
 3/4 Tia14 válasza:
Én tudom a választ, nem úgyhalunk meg hogynem tudjuk, le van írva csak el kell hinni. Tudom hogy általában az emberek el kezdenek írtózni ha vkifelhozza a bibliát, de lécci csak olvassatok,bele, mert biztos van nektek is. Nem olyanszörnyű nehéz elővenni mint ahogy gondoljátok. Meg lehet térni, van pokol s menyország. Azt kívánom hogy oda jusson mindenki az utóbbiba, ez egy másik dimenzió persze, nem tudjuk pontosan hol van, azember nem tudhat mindent, de hihet.
2015. jún. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 világvége1 ***** válasza:

Létezik.


A szellem meg a lélek két különböző dolog. A lélek meghal a testtel.

2020. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!