Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek van kedve beszélgetn...

Valakinek van kedve beszélgetni? 25N Nem ismerkedési céllal írom ki, csak úgy dumcsizni.

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Unaloműzéshez nem vagyok assziszt, a végén kidobódók ha már lesz mit tenned
2015. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem van, de nem sokáig...

27F

2015. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Írj naplót.
2015. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
unatkozol? Olvass!!!!
2015. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ilyen rovid dumcsizasok csak idopazarlasok. Mert mire jol beindulna vagy egymasra hangolodnanak a felek vege.
2015. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy igen, magányos vagyok és már nem tudom mivel lekötni magam. Több, mint fél éve itthon vagyok, munkát keresek (pályakezdő). Sokat olvasok, házimunkát végzek, munkát keresek, járok tanfolyamra (de nagyon kevés óránk van). Beszélgetni meg nem tudok kivel kb egész nap. Barátaimmal szoktam, de dolgoznak, párjukkal vannak, nem érnek rá mindig, heti 1-2 nap, ha tudok. Itt GYK-n is írok néha válaszokat, de maga a kommunikáció nagyon hiányzik. Ha tudtok tanácsot adni, hogy kikkel és hol lehetne, az is nagy segítség.

Köszi, hogy írtatok. :)

Igyekszem mindenkinek írni.

2015. jan. 24. 20:02
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Hát csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. Mi, férfiak már unjuk a sok dumát, szívesebben csinálnánk valami izgibbet. De ti nők meg azt unjátok, hogy mindenki csak ugyanazt akarja veletek, egymással meg nem tudtok barátkozni, ez sajnálatos.

Talán menj fel valamelyik chat oldalra, kis türelemmel talán akad neked egy galamblelkű ember, aki még vevő az ilyesmire.

2015. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Számomra ez a "nem ismerkedni, hanem csak úgy dumcsizni" dolog totál taszító. Nem azért mert "huncutkodni" akarnék, hanem szimplán olyan, hogy közlöd valakivel az elején hogy tulajdonképpen csak arra kell hogy elüthesd vele az időd. Kb mint valami lelki szemetesláda, vagy udvari bolond kategória.


Amúgy is kerülöm már az ilyen személytelen "irkálást" mert feleslegesen elveszi az ember idejét.

2015. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem mondtam azt, hogy csak férfiak írhatnak :D

A 6-osban leírtam azt, hogy miért akarok beszélgetni.

Persze találkozhatunk is meg minden majd egy pár levél után, de az, hogy bármilyen chaten 10-ből 9 esetben egy f@rok köszön vissza rám vadidegenektől(szó szerint! kapok egy olyan képet vagy egy leírást)...

Ahogy említettem lányokkal is szívesen beszélgetek (nem vagyok biszex sem!).

2015. jan. 24. 20:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz. Ígérem nem leszek obszcén mint az 9 ember a 10-ből. Azt mondjuk nem látom át hogy hogyan lehet egy vadidegennel dumcsizni úgy hogy az ne legyen ismerkedés.
2015. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!