Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jó időbe születtün...

Szerintetek jó időbe születtünk? Én pl szívesebben születtem volna egy olyan időbe ahol már lehetséges az időutazás, csillagközi utazás, földönkívüliekkel való kapcsolatvétel?

Figyelt kérdés

Na, de nem? :D


Persze, az internet is meg az autó is jó dolog - igaz az autó annyira nem mert káros - de ez még nem olyan nagy szám :D



2015. jan. 26. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Most is lehetséges minden, amit majd kitalálnak. Nem a fizika változik, hanem a technológia.

Különben nekem van még 50-60 jó évem, mielőtt meghalok, lesz itt még ez meg az úgy érzem.

2015. jan. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
79%

Az is lehet, hogy nem lesz, mert egyenlőre úgy áll a dolog, vagy ha lesz, az nem válik senki örömére.

Csak nézz meg egy Alien filmet, vagy vedd azt figyelembe, hogy még földi viszonylatban is milyen pusztításokat végeztek azok a betegségek, amikhez nem voltunk szokva, de a felfedezések korában elterjedtek.

Földön kívüli mikrobák szörnyű pusztulást okozhatnak, vagy egyáltalán a másfajta élettel való találkozás, ha ez egyáltalán lehetséges.

2015. jan. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vree ***** válasza:
84%

Születhettél volna az őskorba (miért ne, biológiailag teljesen egyeztünk velük) százezer évekre fenntartható mezőgazdasági termeléstől. Születhettél volna az ókori Görögországba vagy Rómába, 50%< eséllyel, hogy rabszolga leszel. Lehettél volna középkori paraszt vagy modern gyári munkás. Születhettél volna évszázadokra orvosi ellátástól, ételtöblettermeléstől, ingyenes oktatástól - és akkor még csak nem is kell 1-2 száz évet visszamennünk...Születhettél volna háborúk előtt. Születhettél volna akár ma is a világ magyaroknál szerencsétlenebb 4/5-e közé.


Nem, szerintem ha ezt az üzenetet el tudod olvasni, nem mondhatnám, hogy rossz helyre és időbe születtél. :p

2015. jan. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg vagyok elégedve ebben az időben. Igazából kib*szott mázlistának érzem magam.

22L

2015. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Időutazás sosem lesz lehetséges.


Földönkívüliek meg most is vannak, csak mi az egysejtű élőlény szintjén vagyunk hozzájuk képest!

2015. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát persze, a középkorhoz hasonlítva, elég jó helyen vagyunk, persze az emberbe most is megvan a hatalomra vágyás, ahogyan ezt a világvezetők ki is használják amennyire tudják - és ugyanúgy leszarnak, ha nem találod meg a sorod - , de egyébként jobb lett a világ összességében..


de mi lesz a jövőben, ha az emberi faj olyan szintre fejlődik, hogy tényleg nem lesz ok a háborúra, mert egyszerűen a technológia mindent kivált, na akkor vajon mi lesz(persze a jövő annyira képlékeny, hogy ezt senki nem tudja meg mondani, hogy mi lesz, vagy egyáltalán lehetséges ez, hogy nem fog beszólni, az idősebb gyerek a fiatalabbnak az óvodában, mert ő királyabb.. valszeg ahhoz még az emberiségnek nagyon alapos fejlődésen kellene átmennie


Persze, van esélye annak, hogy olyan földönkívüliekkel fogunk szembesülni akik nem jószándékúak, de kitudja :D

de le merem fogadni, hogy már történt ilyen sőt biztos vagyok benne..

2015. jan. 26. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!